-
Поділіться з друзями! 
🔊
Антитіла — Бери Своє

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ випустили кліп на пісню "Хто я"

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ випустили кліп на пісню
14.11.2023 1147
За словами музикантів, першочергово текст синглу був наповненим романтикою та почуттями закоханості, але зараз він набув нового значення і став більш наближений до сьогодення українців. На початку відео ми бачимо переповнену життям та безтурботністю столицю. А далі – зміна вектору кожного з нас, обстріли і руйнування, які завдає нам ворог. Ми бачимо біль та внутрішні зміни, які ми з вами пережили за майже два роки повномасштабного вторгнення… Але весь цей шлях супроводжує безсумнівна впевненість у вільному майбутньому.

 

Ще цитата від Сергія Танчинця: "Це відео про те, як наше життя змінилось за секунди. Ми знаємо, як було «до». У кожного з нас кипіло своє життя: з мріями та планами на майбутнє. І вже знаємо, яке воно – «після»… Життя змінилося назавжди. Та незважаючи ні на що, кожен на своєму місці робить все, що від них залежить. І ми точно знаємо, що після нашої Перемоги, буде міцна, вільна та Незалежна Держава".

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Навіть у найбільш жорсткого рокера повинна бути ніжна сторона. Інакше він не зможе нічого, окрім як орати YYYYEEEAAH зі сцени. Він буде простою фальшивкою. Tommy Lee Mötley Crüe

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом