-
Поділіться з друзями! 
🔊
Rammstein — Engel

Знайомимось з гуртом True Tough

Знайомимось з гуртом True Tough
19.06.2023 325
Минулого тижня музиканти видали непогану пісеньку. Як кажуть самі музиканти, трек має просту мету — сказати простими словами про важливі речі.

 

Цитуємо: "Повномасштабна війна щоденно має вплив на кожну людину в нашій країні, вона викликає величезний спектр емоцій одночасно, часто протилежних, і із цими емоціями та почуттями дуже важко ладнати, розуміти їх. Тому ми намагались виокремити із цього буремного потоку хоча б одне — бажання помсти. Певні, що багато хто теж відчуває це, тому цей трек — послання, сенс якого можна виразити одним реченням: ти не один/одна, ми теж це відчуваємо".

 

Музиканти визнають, що, як і їхні слухачі, живуть у постійних гойдалках зі стресу та спроб його сублімувати. І дуже допомагає музика. Гурт створено в Києві 2019 року, на сьогодні вони мають кілька синглів і мініків. Перший великий фестиваль в історії колективу –  Faine Misto, де вони виступатимуть на Dark Stage. 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я завжди думав, що той, хто робить щось чудернацьке – чудило. Тепер я розумію, що тільки той справжнє чудило, хто обзиває чудилами інших. Paul McCartney

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом