-
Поділіться з друзями! 
🔊
Creedence Clearwater Revival — Bad Moon Rising

Чоловіча сила в будь-якому віці: що допоможе

Чоловіча сила в будь-якому віці: що допоможе
25.06.2024 127
Серед чоловіків все частішої стає проблема зниження потенції через простатит. Причому, вона за останні пару десятиліть досить сильно «помолодшала». Раніше ця хвороба зустрічалася здебільшого у людей похилого віку, а сьогодні не рідкістю є випадки, коли на неї скаржаться молоді хлопці. Чи можливо підвищити потенцію при простатиті і що саме допоможе виправити ситуацію – розповідаємо.

Чому знижується потенція?


Причин може бути багато. Проте можна виділити кілька основних:

 • порушення кровообігу, хвороби внутрішніх органів;
 • прийом певних препаратів;
 • зайва вага;
 • депресія;
 • незбалансоване харчування;
 • зменшення рівня тестостерону;
 • хронічний стрес, перевтома;
 • малорухливий спосіб життя;
 • шкідливі звички.

Ще до порушень призводить і нерегулярний секс. А коли накладаються відразу кілька факторів, то вірогідність розвитку простатиту (який виникає часто внаслідок застійних процесів) різко збільшується.

Як підвищити потенцію без ліків: рекомендації медиків


Перш за все чоловіки намагаються вирішити проблему своїми силами. Насправді, іноді це дійсно можливо, якщо причина не викликана проблемами зі здоров’ям. Допоможуть налагодити статеву функцію досить прості способи:

 • регулярна фізична активність;
 • правильне харчування;
 • відмова від сигарет та спиртного;
 • зменшення стресу;
 • повноцінний відпочинок;
 • зміцнення імунної системи.

Чудово допомагає масаж простати, який можна виконувати руками (введення пальця) чи спеціальними секс-іграшками. 

А от щоб підвищити потенцію при аденомі простати, тут треба втручання спеціаліста і певна терапія.


Інтимні товари для покращення потенції


Сучасна індустрія товарів категорії 18+ пропонує велику кількість різноманітних засобів для відновлення чоловічої сили. Підібрати їх можна як для юнаків, так і чоловіків старшого віку.

Секс-іграшки для підвищення потенції у молодих чоловіків (18-30 років)


Найбільш часто причинами статевої дисфункції в молодому віці є травми чи хвороби. Проте великий вплив мають шкідливі звички, стрес та перевтома.

Відразу бігти за віагрою не варто. Щоб підвищити потенцію без таблеток, спробуйте позбутися причин, які можуть негативно впливати на неї, додати в життя спорт та нормалізувати графік сексуальної активності. Допоможуть в цьому, наприклад, мастурбатори. 

Також можна купити лубриканти зі збуджуючим ефектом, спробувати рольові ігри, БДСМ, використання різноманітних девайсів 18+

Чим покращити ерекцію чоловікам віком 30-50 років


У представників сильної статі найбільш частою проблемою, від якої страждає потенція, є захворювання простати. Тому про неї треба подбати в першу чергу. Сьогодні є спеціальні девайси для стимуляції залози.

Масажер для простати представляє собою компактний аксесуар 18+, який може бути доповнений опцією вібрації. При введенні в анус він легенько тисне на передміхурову залозу, завдяки чому знижується вірогідність появи застійних процесів в органах малого тазу.

Також можна використовувати лубриканти зі збуджуючим ефектом, спробувати при сексі з партнершою ерекційне кільце чи інші девайси.

Аксесуари для підвищення потенції у чоловіків віком понад 50 років


Загалом, підвищити потенцію чоловікові старшого віку можна тими ж способами, як і більш молодим представникам сильної статі: збалансоване харчування, фізична активність, регулярний масаж простати та використання секс-іграшок для урізноманітнення статевого життя.

Якщо ж лібідо зовсім слабке, то можна використати фалопротез. Це пустий всередині фалоімітатор на ремінцях. Коли ж і це не викликає стану збудження, то можна звернутися в аптеку.

Засоби для покращення потенції


Перш за все треба усвідомити, що при довготривалій та частій дисфункції треба не в аптеку бігти, а до лікаря. Особливо, якщо інші проблеми зі здоров’ям, як підвищений тиск чи якісь інші негаразди. Наприклад, щоб підвищити потенцію гіпертонікам, використовувати можна лише певні препарати, які бережно впливають на організм. В іншому випадку замість міцного стояка може трапитися інсульт.

В аптеці ж можна купити зазвичай лише таблетки: ліки, БАДи чи препарати-інгібітори ФДЄ-5:

 • ліки, які прямо впливають на потенцію, це можуть бути гормональні чи знеболюючі препарати;
 • БАДи та гомеопатичні добавки;
 • швидкодіючі препарати з функцією стимуляції потенції – зазвичай до них відносяться засоби-інгібітори ФДЄ-5.

Загалом, щоб не мати проблем з потенцією треба слідкувати за власним здоров’ям, режимом та стилем життя. До того ж, варто регулярно робити масаж простати, особливо з віком. Ця проста дія допоможе не лише уникнути проблем з потенцією та знизить ризик розвитку аденоми простати, а й додасть яскравих відчуттів в процесі сексу чи мастурбації.

Інформація розміщена на правах реклами

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я приймав стільки ангельського пилу та іншого непотребу, що він вже мене просто не бере. Ozzy Osbourne

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом