-
Поділіться з друзями! 
🔊
Брати Станіслава — Ген українця

Що робити, якщо ви зірвали джекпот в лотерею

Що робити, якщо ви зірвали джекпот в лотерею
18.03.2024 161
Кожен гравець у лотерею мріє про той день, коли йому пощастить зірвати головну грошову винагороду. Звісно, не всі ігри пропонують великі джекпоти, подекуди вони складають кілька тисяч гривень. Але бувають також лотереї, в які грає величезна кількість українців. І вони формують призовий фонд у кілька мільйонів гривень.

Звісно, це та сума, яку хочеться виграти. Тим паче все, що для цього потрібно зробити – придбати лотерейний білет і заповнити його, зазначивши комбінацію номерів, що на вашу думку мають випасти з лототрона.Тут, за посиланням https://unl.ua/uk/news/maksima-dzhekpot-1356025 історія гравця, який забрав джекпот УНЛ у розмірі понад 1 млн грн. Легко уявити себе на його місці. Але коли це трапляється, гравці зіштовхуються з питанням, що робити з виграною сумою?

Не забирайте джекпот відразу

Після щасливої новини про виграш ви маєте зв'язатися з представниками компанії для того, аби домовитися про дату та час передачі коштів. Обов'язково потрібно прибути в головний офіс УНЛ. Оскільки джекпот – це велика сума, і працівники української національної лотереї обов'язково мають підтвердити вашу особу.

І в перші пару днів:
  1. Не спішіть забирати виграш – як показує практика, це призводить до спонтанних великих витрат і нераціонального використання грошей.
  2. Не повідомляйте нікому про те, що ви зірвали джекпот. Так, можна сказати найближчим людям. Але точно не випадковим сусідам у ліфті або колегам під час кава брейку.

Проконсультуйтеся з фахівцем

Перш за все рекомендуємо поспілкуватися з фінансовим аналітиком або юристом. Важливо завчасно розпланувати розподіл коштів для того, аби ви дійсно раціонально витратили гроші. Особливо, якщо ви ніколи не мали справу з такою сумою.

Краще заплатити один раз за консультацію фахівця, чим намагатися самому розібратися і втратити можливість зберегти голі якнайдовше або ж навіть примножити виграш.

Також часто переможці лотерей зазначають, що як тільки серед близьких людей шириться новина про виграш, вони починають натякати на подарунки. Не позичайте гроші і не віддавайте великі суми просто так. Хіба що на закриття дійсно важливих питань або ж на благодійність. Отримавши поради фінансового експерта щодо розподілу коштів, ви матимете вашу причину відмовити тим, хто просить просто позичити гроші на новий смартфон чи ремонт.

Придбайте собі подарунок на честь виграшу в лотерею

Всі експерти рекомендують утриматись від великих покупок (будинок, автомобіль), зроблених відразу після того, як ви заберете гроші. Але невеликі презенти навпаки – дозволяють закріпити факт отримання грошей, провокують викид дофаміну – того самого гормону радості. І це, до речі, може допомогти надалі утриматись від спонтанних покупок.Змушуйте гроші працювати на вас

Якщо ви зірвали весь призовий фонд і не знаєте, що робити з такою сумою, частину її можна інвестувати. Тут також не обійтися без допомоги фінансового аналітика або брокера. Знайдіть надійного перевіреного фахівця, який допоможе скласти фінансовий портфель і інвестувати у дійсно перспективні торгові інструменти. Так ви зможете перетворити частину виграшу на пасивний дохід і заробляти з нього навіть через кілька років.

Велика кількість історій виграшу джекпоту у світі закінчуються тим, що гравці швидко витрачають навіть найбільші суми і лишаються ні з чим. Тому варто завчасно продумати, що ви б хотіли зробити з грошима, виграними в лотерею? Чим більш відповідально підійти до цього питання, тим більше шансів на те, що така перемога дійсно змінить ваше життя на краще.

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Найбільший виклик дорослого життя  - це триматись за свій ідеалізм, після того, як ви втратили свою наївність. Bruce Springsteen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом