-
Поділіться з друзями! 
🔊
Cinderella — Shake Me

Як не купити підробку: на що звертати увагу при виборі запчастин

Як не купити підробку: на що звертати увагу при виборі запчастин
26.02.2024 288
Ремонт автомобіля - доволі неприємний, але невід’ємний життєвий процес. Жодна запчастина, якою якісною вона не була б, все одно рано чи пізно виходить з ладу та потребує заміни. Проте важливо мати хоча б мінімальні уявлення про будову власного авто та його функціонал, щоб обрати необхідні автозапчастини та не попастись на підробку.

Які є види запчастин


Всього запчастини поділяють на 3 категорії: оригінальні, неоригінальні та вживані. Кожна з цих категорій має свої переваги та недоліки, які слід врахувати перед остаточним вибором.

Оригінальні запчастини


Мають найвищу якість та надійність. Випускаються виробником автомобіля та зазвичай продаються одночасно в автосалонах. Також вони більш сумісні із автомобілем ніж неоригінальні аналоги. Окрім того, якщо ви встановлювали на авто неоригінальні комплектуючі, виробник може відмовити у гарантійному обслуговуванні. Єдиним недоліком оригінальних запчастин є висока ціна.

Неоригінальні запчастини


Найпоширеніший варіант на ринку. Вони мають меншу ціну та є більш доступні. Крім того, багато автовиробників через завантаженість своїх підприємств продають угоди на ліцензійне виробництво комплектуючих фірмам - партнерам. Серед недоліків таких комплектуючих - нижча якість у порівнянні з оригінальними виробами та гірша сумісність з авто.

Вживані автозапчастини


Доволі специфічний та найменш популярний варіант. Нині важко знайти якісну запчастину із вживаного авто, адже часто “майстри” проводять косметичний ремонт та маскують пошкодження. Тим не менш, якщо пощастить, можна відшукати оригінальні комплектуючі у доволі непоганому стані з ціною на 20-30% нижчою за ринкову.

На що потрібно звертати увагу


При огляді автозапчастини, незалежно від її виду, потрібно звернути увагу на такі деталі:

 • Відсутність сколів, тріщин, подряпин і викривлень;
 • Якість лако-фарбового покриття;
 • Відсутність корозії на металевих деталях;
 • Сумісність поєднуючих отворів запчастини із вашим авто;
 • Наявність відповідних документів у продавця.

Як обирати автозапчастини онлайн


Сучасний світ все більше переходить до онлайн-шопінгу, адже він економить не тільки гроші, але й час. Інтернет-магазин VBauto пропонує широкий вибір запчастин від 275 виробників. Крім того, ми є офіційним дистрибютором Bosh, гарантуючи високу якість та вигідні ціни. Щоб обрати автозапчастини для свого авто, потрібно вказати:

 1. Рік авто;
 2. Марку;
 3. Модель;
 4. Тип кузова;
 5. Об’єм двигуна;
 6. Модифікацію двигуна.

Крім того, існує пошук запчастин по VIN-коду, що значно полегшує цей процес.

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Вперше, коли ви їдете в лімузини, ви в захваті. Це так круто та шикарно. Але сядьте у лімузину вдруге, втретє і вин перетвориться просто на дурну машину. Так з усім несправжнім в житті. Bruce Springsteen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом