-
Поділіться з друзями! 
🔊
Clutch — Gone Cold

Як підвищити лібідо у жінок та чому воно знижується

Як підвищити лібідо у жінок та чому воно знижується
18.07.2023 24008
Лібідо у жінок, яке ще називають сексуальним потягом або бажанням, становить важливу частину вашого здоров’я та добробуту. Ваш рівень лібідо буде змінюватися протягом життя. Немає правильного чи неправильного рівня – лише те, що підходить саме вам. Про жіноче лібідо розкажуть експерти, які представляють інтим-магазин Talla.Що таке жіноче лібідо

Лібідо у жінок – це прагнення до сексуальної активності. Для лібідо немає числового виміру, але його описують як низьке або високе. Є багато факторів, які можуть вплинути на наше бажання займатися сексом, від біологічних причин до соціальних чи психологічних факторів.

Гормони та жіноче лібідо

Важливо зазначити, що немає «нормального» рівня лібідо. Всі люди різні, і наше тіло поводиться по-різному, і наш статевий потяг не є винятком! У циклі є моменти, коли спостерігається підвищення лібідо у жінок. Це дні перед овуляцією – коли жінки найбільше фертильні і бажання сексу також найвище.

Зниження рівня естрогену та підвищення рівня прогестерону до кінця циклу може спричинити спад бажання. Багато хто повідомляє про високе лібідо у жінок під час менструації, в той час як шанси завагітніти в цей період дуже низькі (підвищення лібідо викликано падінням рівня прогестерону).

Жінки, які приймають гормональні препараті заради контролю над народжуваністю, навряд чи відчуватимуть такі самі гормональні коливання лібідо, оскільки синтетичні гормони в протизаплідних препаратах запобігають овуляції. Хоча деякі жінки можуть не помітити жодних змін у своєму лібідо під час прийому таблеток.

Тестостерон також присутній у невеликих кількостях в жіночому організмі, хоча і не пов’язаний безпосередньо з рівнем лібідо – він відіграє ключову роль у відновленні та підтримці репродуктивних тканин і кісткової маси.

Під час менопаузи рівень наших гормонів більше не коливається, як це відбувається під час менструального циклу. Це також може спричинити зниження рівня лібідо, але цілком нормально продовжувати займатися сексом (і хотіти мати секс) після менопаузи.

Причини зниження лібідо у жінок

Згідно з дослідженням сексуальних поглядів і стилю життя, 34% сексуально активних жінок втратили інтерес до сексу протягом трьох місяців. Це робить низьке лібідо у жінок поширеною проблемою, і цього, звичайно, не варто соромитися. 

Найпоширеніші фактори, які можуть впливати на ваш сексуальний потяг.

Стрес, тривога або депресія, що викликають зниження лібідо

Багато досліджень виявили зв’язок між хронічними (тривалими) станами стресу, депресії та нижчим рівнем збудження. Коли людина відчуває тривогу або стрес, у неї підвищується рівень кортизолу, який є основним гормоном стресу в організмі. Високий рівень кортизолу може пригнічувати секрецію статевих гормонів, які впливають на бажання.

Те саме стосується поганого настрою та негативних думок. Зниження сексуального бажання є ключовою ознакою того, що ви можете страждати від депресії.

Проблеми у відносинах

Якщо ви та ваш партнер боретеся з розбіжностями або браком спілкування чи довіри, емоційний розрив може ускладнити фізичну близькість і стати причиною низького лібідо. У той же час відсутність сексуальної активності у ваших стосунках іноді може викликати емоційний розрив.

У тривалих стосунках сексу, як правило, стає меньше. Такі фактори як догляд за дітьми, робота, стають пріоритетними, і майже не залишають часу на романтику. В результаті може спостерігатися зниження сексуального потягу.

Сухість піхви

Зниження лібідо у жінок також може мати коріння у фізичному стані. Однією з найпоширеніших причин є сухість піхви, яка може зробити секс незручним або болісним як побічний ефект. Нашим сексуальним бажанням керують ті самі гормони, які змінюються разом із менструальним циклом, а це означає, що низький рівень естрогену, швидше за все, спричинить такі симптоми, як сухість піхви.

Як підвищити лібідо у жінки

Ми підібрали для вас найбільш дієві способи, як підняти лібідо у жінок.

Спілкуйтеся зі своїм партнером

Відверте та чесне спілкування є важливим для здорових і повноцінних стосунків. Якщо ви виявили, що ваше лібідо знизилося, важливо поговорити про це зі своїм партнером. Він може надати вам підтримку або запропонувати зміни, завдяки яким ви почуватиметеся комфортніше. Крім того, обговорення ваших бажань і вподобань з вашим партнером може допомогти збільшити хвилювання та очікування, що, у свою чергу, може позитивно вплинути на знижене лібідо у жінок.

Зосередьтеся на прелюдії

Відкрийте для себе потужний вплив прелюдії на сексуальну близькість. Цей аспект сексуального задоволення, яким часто нехтують, може підвищити збудження, посилити фізичні відчуття та поглибити емоційні зв’язки з вашим партнером. Розвивайте свою гру за допомогою різноманітних етапів прелюдії, таких як поцілунки, дотики та оральний секс, щоб дізнатися, що вас обох збуджує найбільше.

Спробуйте нові позиції

Прикрасьте своє сексуальне життя, експериментуючи з різними сексуальними позами. Відмовтеся від старої рутини та знайдіть нові способи розпалити свою пристрасть. Знайдіть положення, які вам найкраще підходять, і відчуйте більші хвилювання та задоволення.

Секс-іграшки

Секс-іграшки пропонують захоплюючий спосіб миттєво підвищити жіноче лібідо. Від вібраторів до фалоімітаторів і анальних кульок. Є різні варіанти, які можна дослідити та знайти те, що відповідає вашим вподобанням найбільше. Використання секс-іграшок під час сексуальної активності також може дати вам змогу почуватися впевненіше та контролювати свою сексуальність. Спробуйте й відкрийте для себе новий світ задоволення разом із секс-іграшками які пропонує інтим-магазин Talla.

Керуйте стресом

Стрес може сильно вплинути на ваше сексуальне бажання. Однак є ефективні способи впоратися зі стресом і підвищити лібідо. Регулярні фізичні вправи, медитація чи терапія – це чудові варіанти покращити ваше самопочуття та підвищити статевий потяг. Візьміть під контроль свій рівень стресу сьогодні та відчуйте більше задоволення.

Препарати для підвищення лібідо у жінок

Для підвищення лібідо у жінок використовуються препарати для перорального прийому та безпечні засоби, створені переважно на рослинній основі. Популярні вітаміни підвищення лібідо в жінок, які нормалізують обмінні процеси в організмі, цим позитивно впливаючи на гормональний рівень, загальний фізичний стан.

Популярні таблетки для підвищення лібідо у жінок містять рослинні компоненти, які позитивно впливають на статеве бажання. Це екстракт женьшеню, гуарану, екстракт Маку та ін.

Для місцевого застосування використовуються свічки для підвищення лібідо у жінок, які містять компоненти, що покращують стан слизових у піхві, підвищують місцевий імунітет, нормалізують кровообіг в органах малого тазу.

Ми розповіли про основні способи, як відновити лібідо у жінок. Але куди важливіша профілактика. Тепер ви знаєте причини і зможете запобігти неприємним моментам у вашому житті, які заважають нам радіти простим речам. 

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я не вірю в астрологію. Я вірю в свою харизму! Freddie Mercury Queen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом