-
Поділіться з друзями! 
🔊
Cinderella — Shake Me

10 найбагатших рок-зірок світу

10 найбагатших рок-зірок світу
04.03.2020 3485

За підсумками, які підбили наприкінці 2019 року, Сер Пол МакКартні володіє статком в сумі один мільярд двісті мільйонів доларів. Цей показник робить його лідером серед  найбагатших рок-зірок нашої планети. Упорядники рейтингу підкреслюють той факт, що МакКартні лише за сольну кар'єру випустив шість золотих дисків і продав понад 100 мільйонів синглів. А за минулий рік Пол заробив 48 мільйонів доларів. Прикметно, що його давній бітл-побратим Рінго Старр посідає десяте місце у цьому переліку з показником 350 мільйонів доларів. 
 Якщо перше місце посів Пол МакКартні зі статком 1,2 мільярда доларів, то хто на другому? Напевно, хтось із тих же часів, чия діяльність почалася 60 років тому. Але ж ні! Це не Мік Джаггер і не Роджер Долтрі. Другим з найбагатших рокерів виявився фронтмен гурту U2 Боно. Його статки перевищують 700 мільйонів доларів, розрив між ним і лідером рейтингу становить пів мільярда. Неймовірно, але до переліку потрапили й інші троє з гурту. 
 


 
Четвертим з найбагатших у переліку зірок мистецтва і спорту виявився Майкл Джордан, відставний баскетболіст, чиї статки перевищують півтора мільярда. А четвертим з найбагатших рокерів є його земляк, чиє надбання ледве перевищило пів мільярда. Це Брюс Спрінгстін на прізвисько Бос. Для порівняння, стільки ж коштують кіноактори Том Круз, Джордж Клуні та автор "Володаря Перснів" Пітер Джексон. 
 Шосту сходинку в чарті найбагатших зірок мистецтва і спорту посіла Джоан Роулінг, авторка Гаррі Поттера. В неї на книжці (вибачте за каламбур) лежить один мільярд доларів. Ту ж позицію серед рокерів окупував Джон Бон Джові, але його накопичення становлять лише 410 мільйонів. Багатшим за нього є Елтон Джон, який посів п'яте місце з сумою 450 мільйонів. Втім, позаду Джона Бон Джові — десятки "злидарів" з сумами 300, 200 й менше мільйонів.
 Він обійшов Рінго Старра і Джаггера з Річардсом, але поступається Боно, Спрінгстіну та Джону Бон Джові. Сьому позицію з капіталом 400 мільйонів доларів окупував Стінг. Володар сімнадцяти Grammy, автор двох десятків альбомів, нині гастролює Сполученими Штатами з мюзиклом власного авторства The Last Ship. Прем'єра відбулася 22 січня в Лос-Анджелесі, таким чином скоротивши до пів року тур на підтримку нового альбому My Songs. 
 Двоє великих Ролінгів охопили з обох боків невеличку когорту тих, чиї статки оцінюються в 350 мільйонів доларів. Заощадження Кіта Річардса оцінюються в 340 мільйонів, а Мік Джаггер володіє капіталом у 360. Таким чином, вони посіли місця дванадцяте і восьме відповідно. А барабанщик Чарлі Вотс розмістився аж на 35 місці, маючи у схованці 200 мільйонів доларів. Загалом же за минулий рік гурт The Rolling Stones заробив 41 мільйон доларів, посівши 28 місце серед найпрацьовитіших колективів і виконавців. 
 Члени гурту Metallica багатіли різними темпами. Кірк Хеммет заробив 200 мільйонів доларів, обіймаючи таким чином 38 місце в рейтингу. Джеймс Хетфілд має за душею 300 мільйонів і посідає 20 сходинку і поступається у статках Ларсу Ульріху. Той набарабанив собі 350 мійльйонів, чим виборов 10 місце серед найбагатших рокерів планети. Видання Forbes підрахувало, що весь колектив минулого року заробив 68.5 мійльйонів доларів, та, схоже, вкотре поділив їх не порівну.
 Найяскравіший приклад втілення американської мрії. Двоє хлопчаків з сімей єврейських емігрантів виросли і ввійшли в число найбагатших громадян США. Як ви гадаєте, хто багатший, Джин чи Пол? Сіммонс чи Стенлі? Та як це — хіба вони не разом заснували КІСС, хіба не разом виступають і досі?! Скажемо більше: вони разом володіють мережею ресторанів Rock & Brews, а також футбольною командою LA Kiss, та, схоже, в Сіммонса є й інші бізнеси. Інакше чим пояснити його 9 місце проти Полового 49 з сумою 350 мільйонів доларів проти Полових 150? Хіба що довжиною язика. Сам же гурт посідає в цьому ж чарті 21 місце з оцінкою у 300 мільйонів. 
 Він не найбідніший у цьому переліку, але й не найбагатший. Поруч із ним статками 300 мільйонів доларів володіють куди молодші Адам Клейтон і Ларрі Мюллен з U2, Джеймс Хетфілд і взагалі юний Дейв Меттьюз, який в сини годиться. Та мова йде про гітарного бога сера Еріка Клептона. Його сучасник і сподвижник Пол МакКартні багатший учетверо. Звичайно, Клептон не настільки медійний та популярний серед журналістів. Інакше ми б знали всі три десятки його альбомів і сотні робіт для чужих видань. Таких, як ось ця.
 Оззі Осборн пропустив перед себе і молодших і менш легендарних, посівши тридцяте місце в рейтингу. Попри це, його колишні соратники Тоні Айоммі, чи Гізер Батлер, чи Білл Ворд взагалі не втрапили до числа п'ятдесяти найбагатших рокерів. То скільки ж має за душею Оззі (в переліку він фігурує разом із дружиною Шерон)? 220 мільйонів американських доларів. Можна лише гадати, на яких позиціях фігурували б усі четверо, аби наприкінці сімдесятих Оззі не пішов з гурту. 
 


 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Багато наших фанів чекають, поки ми двинемо коні прямо на концерті! Згоден, це буде видовище, бо нам давно вже стукнуло 60! – Саме тому квитки на наші концерти розлітаються як пиріжки на базарі. Brian Johnson AC/DC

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом