-
Поділіться з друзями! 
🔊
Gary Moore — Parisienne Walkways

"Червона рута" від Ruta Is Not A Flower

22.05.2024 189
фото: youtube
Прикарпатський проект Ruta Is Not A Flower все ж видав симфонік блек-метал переспів легендарної "Червоної Рути". Колись це в них був просто жарт для тіктоку (вокалістку Сидіру Юрському подобалосья знімати відео). Він брав мінусовки й накладав вокал. Але знайомому гітаристу на псевдо Arben так сподобалось, що він запропонував зробити повноцінний кавер. А далі якось геть випадково знайшовся барабанщик… Так до проекту доєднався Ercld. Історична довідка від проекту щодо назви:
 
"Ruta Is Not A Flower — Рута не квітка. Справа в тому, що від початку 70-х років Франківщиною почав курсувати дизель-поїзд, що в народі прозвали «Червоною Рутою» через відповідний колір вагонів за аналогією з надзвичайно популярною піснею Володимира Івасюка. Пʼять десятиліть потому ці «Червоні Рути» продовжують курсувати коліями нашого краю, щоправда, вже у звичайному Укрзалізничному синьому кольорі. Зараз тема залізниці нам всім дуже близька, колії стали артеріями, які дозволяють функціонувати всій країні. Під час роботи над піснею в зйомок кліпу усі подорожі також виконувалися залізницею, у тому числі тими самими легендарними рейсами «Червоної Рути». Тому Рута і не квітка, а поїзд"

 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я ніколи не заглядаю у майбутнє, тому що не знаю, як я опинився тут і став тим, хто я є. І я гадки не маю, що може трапитись наступні п‘ять років. Paul McCartney

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом