-
Поділіться з друзями! 
🔊
Aerosmith — Dream On

Басист GUNS N' ROSES Дафф Маккаган поділився сольним кліпом Fallen

Басист GUNS N' ROSES Дафф Маккаган поділився сольним кліпом Fallen
04.03.2024 111
фото: youtube
Басист GUNS N' ROSES Дафф Маккаган поділився сольним кліпом Fallen. Про трек та відео Дафф розповів так:
 
"Це правда. Я падав. І все ще падаю. Зуміти висловити це за допомогою текстів і музики іноді буває важко… але ця пісня — моя остання спроба спробувати пояснити, як це для мене… з моєю дружиною Сьюзен. Режисер Ден Стерджес провів кілька місяців, знімаючи з GN'R у Великій Британії, Європі та Північній Америці. За цей час Ден по-справжньому познайомився зі Сьюзен і зі мною… або, принаймні, як він побачив нас через свою чудову камеру. Дякую йому за майстерність!"
 
Маккаган додає, що Серджес був для них абсобютно невидимим — такий вже має дар. І його камера знімала виступи, прогулянки та переїзди наче потайки. Нагадаємо, в своєму сольному альбомі Lighthouse Дафф Маккаган розповів про свою багаторічну боротьбу з психічними захворюваннями та про все, що трапляється на цьому шляху. Їхні зі Сюзан діти виросли, і тепер вона ще більше часу проводить з чоловіком, може собі дозволити й їздити з ним разом у тури. І пісня Fallen присвячена саме їй. 
 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Всі ці веселощі та ігри продовжуються, доки хтось не втратить зір… Потім веселощі та ігри теж продовжуються, але ти нічого не бачиш. James Hetfield Metallica

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом