-
Поділіться з друзями! 
🔊
Romax — Батько наш Бандера

Зал слави рок-н-ролу оголосив номінантів 2024 року. Оззі серед них!

Зал слави рок-н-ролу оголосив номінантів 2024 року. Оззі серед них!
13.02.2024 349
Також у списку номінантів Foreigner, Ленні Кравіц, Dave Matthews Band, Jane's Addiction, Oasis та Пітер Фремптон. І це шорт ліст! А в списку з 15 імен і назв є також Шинейд О'Коннор, Шер, Мерая Кері та інші.

 

Голова правління Джон Сайкс каже: "Цей дивовижний список номінантів відображає різноманітних виконавців і музику, які вшановує та відзначає Зал слави рок-н-ролу. Продовжуючи справжній дух рок-н-ролу, вони створили власний звук, який вплинув на цілі покоління та на незліченну кількість інших музикантів, які пішли їхніми стопами".

 

 
Нагадаємо, ім'я Оззі вже є в Залі слави як фронтмена Black Sabbath. Гурт ввели у 2006 році. Щодо Оззі, Зал слави коментує так: "Оззі Осборн — рок-князь темряви, ключовий архітектор хеві-металу та один із найуспішніших сольних артистів усіх часів. Голос Оззі миттєво впізнається – нав’язливий, потужний, грубий, щирий – і здатний передати широкий спектр емоцій. Він – це сила природи, зі сценічною харизмою та шоуменством, не схожими ні на кого іншого".

 

 
До речі, Шерон натякнула, що Оззі пора б вшанувати за сольну роботу, десь 4 місяці тому. Не натякнула б – досі б ще чухались! Церемонія введення відбудеться пізніше цього року. 

 

Фото з сайту: ozzy.com

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Нам завжди кажуть – ви випустили один і той самий альбом 12 разів поспіль... Але це помилка... взагалі-то, 13 разів... Angus Young AC/DC

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом