-
Поділіться з друзями! 
🔊
Ляпис Трубецкой — Воїни світла

Онук Джона Бонема випустив новий сингл Bleed

Онук Джона Бонема випустив новий сингл Bleed
12.02.2024 296

Фото: youtube

 

Часом ми радіємо за успіхи дітей рок-зірок, коли вони не лише виходять з батьківської тіні, а ще й дають жару. Схоже, настав час онуків. Ось вам онук барабанщика LED ZEPPELIN Джона Бонема, Джагер Генрі Бонем.
 
Хлопець каже: "Сингл натхненний думкою про те, що твого ангела-охоронця немає поруч або він ігнорує тебе, і відчуваєш, ніби ти залишився з усім сам на сам. Це те, з чим я мав справу раніше в минулому, коли просто застряг на самому дні. дивлячись на них і просячи допомоги, коли вони відвертаються. Можливо, комусь це нагадає їхню історію. Не залежно, чи співпадає їхнє бачення янгола з моїм. Можливо, вони бачать його як партнера або друга. Для відео хотілося протилежного. Тому я обрав гранж і бруд, а ще купу манекенів, загорнутих у пластик. Вони представляють світ людей, що завжди ховають, ким вони є насправді".
 
Джагер не пішов шляхом діда, замість барабанів його інструментом є голос. І він вважає, що попри роботу й в іншому жанрі, це все ще рок-н-рол. Зараз музикант готує до виходу альбом.

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Музика – це мій меч на сцені, та щит, за яким я ховаюсь в реальному житті. Brian May Queen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом