-
Поділіться з друзями! 
🔊
The Beatles — Let It Be

SAXON видадуть свій 24-й альбом, а вчора поділилися новим відео

SAXON видадуть свій 24-й альбом, а вчора поділилися новим відео
17.01.2024 383
Як повідомляється, у новому альбомі гурт досліджує усі сфери історії та таємниць. There's Something In Roswell, зокрема, розповідає про загадкові події, пов'язані з катастрофою 1947 року, яка сталася в Розвеллі, штат Нью-Мексико, і яку називають "Розвелльським інцидентом".

 

Фронтмен Білл Байфорд коментує: "Це така чудова історія, і їй вже стільки років. Це саме те, що сказано в пісні: щось там все ж таки було, якщо галас досі не вщухає. А ще мені подобається ця пісня, оскільки вона музично відсилає слухача до SAXON вісімдесятих. Справді хороший місток між тоді й зараз"

 

"Розвельський інцидент" – це умовна назва для імовірного контакту (або декількох контактів) з прибульцями, що сталися у 1947 році. В середині того року військові повідомили про падіння їхньої метеорологічної повітряної кулі поряд із ранчо в Розвеллі. А в 70-х до цієї історії спалахнув неабиякий інцидент, коли подполковник у відставці дав інтерв'ю уфологу, в якому зазначив, що вважає знайдені уламки позаземними. Відтоді уфологи почали обговорювати "катастрофу корабля прибульців" яку нібито приховує уряд США. 

 

Звісно ж, в кліпі теж без прибульців не обійшлося. Чекаємо на альбом Hell, Fire And Damnation вже 19 січня. 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Кожного разу, як я вмикаю телевізор, не перестаю дивувать: «Що це таке? Що вони роблять? Навіщо все це?». Телебачення – це справжня помийна яма. Phil Collins Genesis

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом