-
Поділіться з друзями! 
🔊
Santana — Europa

Lord Of The Lost видали кліп на пісню зі свого альбому 2022 року

Lord Of The Lost видали кліп на пісню зі свого альбому 2022 року
08.03.2023 564
Німецький гурт Lord Of The Lost номінували на те, щоб представляти Німеччину на цьогорічному Євробаченні (і шкода, що обрали іншого музиканта!). А нещодавно вони видали кліп на пісню "Absolute Attitude" зі свого альбому 2022 року. Альбом Blood & Glitter минулого року посів перше місце в офіційних національних чартах.

 

Фронтмен Кріс "The Lord" Хармс коментує: "Ми — група, яка ніколи свідомо ні під кого чи ні під що не підлаштовувалася. Тенденції, сцена, очікування тощо. Ми завжди робили те, що нам подобалося – у всі часи. Наша дивна суміш жанрів, настільки ж автентична й незграбна, як ми самі. Побачимо, що з усього цього вийде".
 
Нагадаємо, в європейській частині туру Iron Maiden гурт Lord Of The Lost виступатиме у них на розігріві. Відео до пісні Absolute Attitude у Фінляндії зняв відомий режисер Мартін Фішер. 

 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Ви вважаєте, рок можна чимось вбити? Якщо всі ці Інтернети, Плейстейшени та соплива індустрія музики для 8-ми річних недорослів цього досі не зробила – то рок вже буде жити вічно! Pete Agnew Nazareth

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом