-
Поділіться з друзями! 
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
Дрони для Сил Оборони.
Приєднуйся!
🔊
Ранкове шоу [КАМТУГЕЗА] Dick Dale — Misirlou
👇 Пишіть ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] 👇

Lord Of The Lost видали кліп на пісню зі свого альбому 2022 року

Lord Of The Lost видали кліп на пісню зі свого альбому 2022 року
08.03.2023 508
Німецький гурт Lord Of The Lost номінували на те, щоб представляти Німеччину на цьогорічному Євробаченні (і шкода, що обрали іншого музиканта!). А нещодавно вони видали кліп на пісню "Absolute Attitude" зі свого альбому 2022 року. Альбом Blood & Glitter минулого року посів перше місце в офіційних національних чартах.

 

Фронтмен Кріс "The Lord" Хармс коментує: "Ми — група, яка ніколи свідомо ні під кого чи ні під що не підлаштовувалася. Тенденції, сцена, очікування тощо. Ми завжди робили те, що нам подобалося – у всі часи. Наша дивна суміш жанрів, настільки ж автентична й незграбна, як ми самі. Побачимо, що з усього цього вийде".
 
Нагадаємо, в європейській частині туру Iron Maiden гурт Lord Of The Lost виступатиме у них на розігріві. Відео до пісні Absolute Attitude у Фінляндії зняв відомий режисер Мартін Фішер. 

 

 

👇 Зверніть увагу

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Ненавиджу усілякі героїнові соплі. Люди співають про смерть та небажання жити, а потім кажуть: «Чао! Побачимось наступного року!». Як же так, хлопці? Ви ж помирати зібрались. Будьте чесними з фанами! Matthias Jabs Scorpions

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом