Бет Харт оприлюднила ще один кавер на Led Zeppelin. Торік у листопаді вокалістка вже ділилася своєю версією Good Times, Bad Times, а цього разу заспівала Black Dog. На свої концертах Бет ще з 2004 року виконувала Whole Lotta Love. А після того, як записала студійну версію для свого альбому War In My Mind (2019), продюсер Роб Кавалло запропонував їй створити кавер-альбом. Щоправда, тоді Харт була не в захваті від такої ідеї:
Я не готова. Щоб співати Zeppelin, твоя лють має бути найвищою. Я ж надто довго працювала над її подоланням.
Та потім прийшла пандемія — і лють Бет вирвалась назовні. В кавер-альбомі A Tribute To Led Zeppelin записалися чимало відомих музикантів, а вийде він 25 лютого.
Медики всього світу мріють заграбастати моє тіло, після того, як я вріжу дуба... Вони тремтять від думки, що вже піввіку я жру наркотики та алкоголь без зупину – і досі живий. Моє тіло насправді унікальне, що все це терпить.
Keith Richards
Rolling Stones