-
Поділіться з друзями! 
Зараз в ефірі
до
Зараз в ефірі
Nirvana In Bloom
Раніше звучали
17:49
Dee Snider, Frankie Banali, George Lynch & Tony Franklin
Paint It Black
⌚ ще раніше
🔊
Nirvana — In Bloom

Iron Maiden знайшли собі новий літак

Iron Maiden знайшли собі новий літак
28.08.2015 5916
До нового туру в підтримку альбому The Book Of Souls гурт обзавівся новим літаком і не аби яким, а Боїнгом 747-400.
 
Хоча фронтмен гурту Брюс Дікінсон і може пілотувати літак самостійно, у нього немає ліцензії на пілотування такого великого повітряного судна. Зараз музикант проходить спеціальний курс підготовки для її отримання.
 
Щоб оцінити масштаби нового засобу пересування групи, варто відзначити, що Ed Force One майже в два рази більше і в три рази важче, ніж попередній літак колективу - Боїнг 757. Він здатний перевозити всю команду і більше 12 тонн обладнання більш ніж на 88000 кілометрів по всій планеті.
 
У ході туру Iron Maiden планують відвідати близько 35 країн - деталі й розклад з'являться найближчим часом. Поки що музиканти повідомили, що почнуть тур в Європі в кінці травня і проведуть там все літо. Крім того, в їх плани входить відвідування Китаю, США, Японії, Нової Зеландії та Південної Африки.
 
Новий альбом Iron Maiden The Book Of Souls побачить світ 4 вересня.
 
Порівняння нового Ed Force One 747-400 з його попередниками:

Потрібна допомога

📱 Слухайте зі смартфона

🎫 Купуйте квитки онлайн

Рок-цитата наступна

Музику треба робити заради музики. А не заради того, щоб стати заможним або відомим. Така музика не житиме довго. Kai Hansen Helloween