-
Поділіться з друзями! 
slogan
ще 4 радіостанції
Як слухати радіо онлайн
Зараз в ефірі (що звучало раніше)

Брюс Дікінсон заступився за фаната

09.09.2019   790
Брюс Дікінсон перервав концерт в американському місті Такома (штат Вашингтон) з вимогою до охоронця припинити бити фана. Перед тим, як вийти на біз з піснею The Evil That Men Do, Дікінсон розповів у мікрофон, що ці сцени бачив, як на фана накинулися з десяток сек'юріті, а один з них перехилився через огорожу й чотири рази вдарив худорлявого чоловіка в обличчя.
 
Тим часом, персонал майданчика заперечує, що застосування сили було надмірним. В інтерв’ю вони заявили, що отримали багато скарг на занадто агресивного відвідувача, а коли до нього підійшли, він почав бійку.
 
Після концерту буйного й побитого чоловіка заарештували, його звинувачують в насильницьких діях. Від медичної допомоги той відмовився. Дікінсон попросив фанів поскидати йому відео інцидента, щоб розібратися, що там насправді талося. Та охорону, яка товкла хлопця, назвав бандитами і злочинцями.
 
Iron Maiden нещодавно відкрили тур Сполученими Штатами, загалом проїдуть по 33 містах.

Поділіться цією новиною з друзями!

Зараз в ефірі

Раніше звучали

ще раніше

Radio ROKS в мобільному

Рок-цитата наступна

Я пишу кожного дня. Неважливо, музику чи щось інше. І неважливо, потрібно це комусь або ні. Для мене головне – бути творцем! Ian Gillan Deep Purple

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом