Виробники смартфонів продають їх без чохлів. Значить, корпус достатньо міцний та довговічний – до того ж, є спеціальні моделі з протиударною поверхнею. Але користувачі все одно купують чохли, а попит породжує пропозицію: За пошуком «Чохол» або навіть «
Chekhol» мережа видає безліч спеціалізованих магазинів. Чому ж ми всі це робимо?
Додатковий захист
Смартфон – гаджет, який людина тримає в руках безліч разів за добу, в дуже різних умовах. В українців під час війни стало звичним читати повідомлення та новини навіть під час пішої ходи або керування автівкою (але не робіть так!). Дехто бере смартфон із собою навіть під час приймання душу. Отже, є немалий ризик вронити гаджет на підлогу або асфальт.
Це - гроші: ремонт розтрощеного екрану може коштувати майже як новий смартфон. А ще – загроза залишитись на деякий час взагалі без зв’язку. Навіть недорогий силіконовий чохол значно знижує ризик пошкоджень. Чохол-книжка захищає і корпус, і екран. Також є спеціальні протиударні чохли для екстремальних умов використання.
Отже, будь-який додатковий захист – це добре.
Унікальність та персоналізація
За статистикою в середньому смартфон міняють через 3-5 років користування. Звісно, головні причини – це його механічні пошкодження або нездатність конкурувати з новими моделями в швидкості та потужності. Але смартфон може просто набриднути як аксесуар. Чохол – легкий спосіб оновити зовнішній вид гаджета.
Ті, хто ретельно підбирає аксесуари до кожного аутлука, мають цілі колекції чохлів різного стилю та кольору. Також чохол допомагає швидко відрізнити свій смартфон і не сплутати його з такою самою моделлю іншого власника.
Чохол смартфона також може красномовно (хоча мовчки) розповідати оточенню про ваші професію, хобі, погляди та настрій. Можна не просто обрати готовий вибір, але й замовити унікальний дизайн чи навіть зробити його власноруч.
Типи крафтових чохлів:
- Зшитий з тканини, фетру, шкіри
- Виточений з дерева
- Сформований з епоксидної смоли
Також можна використати як основу стандартний прозорий чохол – розфарбувати, обклеїти, прикрасити стразами або наліпками.
Антистресові властивості чохлів
Психологи стверджують, що тактильність допомагає людині «заземлитись» та подолати тривожність. Чохол з фетру або м’якої шкіри приємно тримати в руках, він не здається холодним та неживим. Брелоки або ланг’ярди, для кріплення яких в чохлі є бокові отвори, також допомагають «зайняти руки» та забезпечують додаткову фіксацію гаджета.
Взагалі, коли ви вдягаєте чохол на улюблений смартфон – ви начебто вдягаєте додаткову броню на себе та своє життя. Адже для багатьох в смартфоні все життя – комунікації з близькими, інформація, спогади, розваги.
Отже, вибирайте новий чохол вже зараз. Безпечних та приємних вам комунікацій!
Інформація на правах реклами