-
Поділіться з друзями! 
🔊
Metallica — Battery

Як заохотити дитину до здорового харчування

Як заохотити дитину до здорового харчування
15.03.2024 93
Від якості та різноманітності їжі залежить не тільки фізичний, а й емоційний розвиток малюків. Сучасні батьки часто постають перед труднощами у спробах нагодувати дітей повноцінним і здоровим харчуванням. До того ж в умовах активного способу життя часто не вистачає часу на ретельний вибір продуктів і приготування страв. В такому разі доставка Турбо стане надійним помічником у створенні смачних і поживних страв. Пропонуємо кілька хитрощів, які допоможуть зацікавити маленьких гурманів у здоровій і корисній їжі.

Залучайте дітей

Попросіть дітей допомогти з приготуванням їжі – це особливо допомагає познайомити малюків з новими овочами або смаками, які вони з більшою ймовірністю спробують, якщо приготують самі. Діти можуть розкачати домашнє тісто для піци, порвати салат, розмішати соус, розім'яти овочі або вичавити сік із цитрусових. Випічка – це захопливе спільне заняття, яке точно зацікавить дітей. Використовуйте їхні улюблені іграшки, щоб спекти партію печива із зображенням динозаврів, або зробіть його дуже яскравим за допомогою безпечних натуральних барвників.

Здорові перекуси для малюків

Перекуси між прийомами їжі – важлива частина дня для дітей, тому зробіть їх максимально корисними, поживними та цікавими. Це можуть бути:
 • свіжі та сушені фрукти;
 • крекери з сиром або хумусом;
 • йогурт (його можна заморозити в спекотну погоду замість морозива);
 • просте печиво;
 • овочеві палички (пам'ятайте, що тверді овочі дітям до 3 років слід нарізати тонкими скибочками, терти на тертці або готувати на пару).
Будьте прикладом для наслідування для своєї дитини й дотримуйтеся здорової дієти разом.

Дайте дитині вибір

Діти їдять краще, коли можуть вибрати з кількох продуктів або страв. Судячи з того, чому віддає перевагу дитина, ви можете сформувати меню на майбутнє. Простежте дитячі вподобання, запитуйте про смаки. Замість того щоб запропонувати дитині одну велику порцію гороху або моркви, запропонуйте по півпорції одного й іншого. 

Пам'ятайте, що дитині потрібно 5-10 разів спробувати один продукт, щоб розкуштувати й нарешті зрозуміти, чи подобається їй. Якщо малюк тільки раз скуштував шматочок і відмовився, не поспішайте виключати цей продукт із раціону повністю, згодом він може стати улюбленим. 

Переваги доставки Турбо в організації дитячого харчування

Цей сервіс має низку переваг:
 • Турбо доставляє замовлення від 15 хвилин, забезпечуючи клієнтам оперативність і комфорт.
 • Наявність власних дарксторів дозволяє ретельніше контролювати якість товарів і складати оптимальні маршрути для доставки.
 • Клієнти можуть бути впевнені в якості продуктів, оскільки Турбо активно стежить за свіжістю свого асортименту, що особливо важливо для харчування дітей.
 • Зручний та зрозумілий мобільний додаток забезпечує легке замовлення та відстеження статусу.
 • Надання безкоштовної доставки для замовлень на суму від 400 грн.
 • Наявність бонусної системи з монетами TurboCoin дозволяє клієнтам отримувати додаткові переваги та обмінювати бонуси на товари з каталогу.
 • Використання термосумок для доставки гарантує збереження температури продуктів та їхню свіжість протягом усього часу доставки, що особливо важливо під час замовлення продуктів для дітей.

Усі ці поради допоможуть не панікувати, а шукати правильний підхід до формування харчових звичок дитини. Будьте уважними до уподобань дитини, прислухайтеся і не нав'язуйте свою думку, тоді вам легше буде знайти спільну мову і разом сформувати правильний і здоровий раціон для дитини. А сервіс Турбо допоможе заощадити ваші кошти та час в організації харчування.

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Якщо ваше оточення не дозволяє вам мріяти, негайно його міняйте! Billy Idol

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом