-
Поділіться з друзями! 
🔊
Lenny Kravitz — Fly Away

7 хибних упереджень про лубриканти

7 хибних упереджень про лубриканти
26.02.2024 531
Для багатьох людей секс досі залишається табуйованою темою, що на психологічному рівні гальмує освіченість та обізнаність у цьому питанні. Хоча мова далеко не завжди йде про іграшки та рольові ігри, а часто стосується комфорту та безпеки статевих стосунків. Наступна за важливістю тема після контрацепції – це лубриканти. Різноманітні гелі та олії можна придбати у аптеці чи спеціалізованому магазині, а для чого вони потрібні, розповімо далі.

Що таке лубриканти и навіщо потрібні

Якщо коротко, то лубрикант – це гель-змазка для інтиму. Його основне призначення – зволоження у випадках, коли не вистачає природного змащувача, який виділяється жіночими статевими органами при збудженні, або під час анального сексу, у якому змащення природою не передбачене взагалі.Які бувають лубриканти – види інтимних гелів

Лубриканти https://talla.ua/ua/smazki-dlya-seksa/ відрізняються не лише своїм проявом, а й основою, з якої вони виготовлені. Саме вона є основним фактором вибору змащувача, адже визначає його еластичність, густину, тривалість дії. Виділяють три основні види лубрикантів – на водній, силіконовій, олійній основі.

Змащувач на водній основі

Найбільш поширений тип змащувача завдяки:

  • демократичній вартості;
  • універсальності щодо комбінування з різними видами презервативів;
  • відсутності барвників, які можуть пошкодити постільну білизну, одяг.

Можуть містити гліцерин, який в деяких випадках викликає подразнення. Лубриканти з гліцерином швидко висихають, тому для тривалого ефекту краще обирати гелі без гліцерину.

Силіконовий лубрикант

Такі змащувачі довго зберігають слизькість, не мають кольору та запаху. Їх головна перевага – гіпоалергенність, безпечність для обох партнерів. Силіконові лубриканти можна використовувати з латексними презервативами, а також у воді.

Лубриканти на олійній основі

Найбільш дискусійний вид змащувачів. Натуральні олії абсолютно безпечні для організму при застосуванні зовнішньо, при оральному сексі та потраплянні до піхви. Вони підходять для масажу та всіх видів сексуальних ігор. Синтетичні олії використовуються лише для зовнішньої мастурбації, оскільки викликають подразнення слизових та вагінальні інфекції.

7 найбільш поширених упередження про лубриканти

Ввести лубриканти до свого повсякденного сексуального життя наважуються не всі, переважно через необізнаність щодо цього інтимного засобу. Розвіємо кілька основних упереджень щодо змащувачів.

Природнього змащувача не вистачає тільки фригідним дівчатам

Обсяг та інтенсивність виділення природного змащувача жіночим організмом – річ індивідуальна. Вона залежить від стану гормонального балансу, загального здоров'я жінки, рівня стресу, наявності хронічних та гострих захворювань. Сухість статевих органів підвищується після народження дитини, а також у період менопаузи. Її можуть провокувати деякі медичні препарати, зокрема антигістаміни.

Дитячий крем або слина не гірші за змащувач

У слині міститься багато бактерій, здатних викликати не лише подразнення слизової піхви, а й розвиток вагінальних інфекцій. Дитячий крем, лосьйони чи тоніки містять у своєму складі консерванти, спирти, ароматизатори та барвники, не призначені для внутрішнього застосування. Внаслідок їх застосування може одразу виникнути печіння та свербіж, або ж поступово розвиватися алергічна реакція. Лубриканти, на відміну від косметичних засобів та слини, спеціально розроблені для взаємодії з тендітними текстурами організму і є безпечними для нього.  

Якщо користуватися лубрикантом, синтез природного змащувача зменшується

Медично доведено, що лубрикант жодним чином не впливає на виділення природного змащувача в організмі. Він лише ситуативно полегшує статевий акт, запобігаючи подразненням та больовим відчуттям.

Лубрикант – це тільки рекламний трюк для заробітку

Змащувач розроблений гінекологами в першу чергу як допоміжний засіб для підтримки жіночого здоров'я. Маркетологи відповідають за презентацію продукту споживачам, проте його цінних якостей це не відміняє.   

Лубрикант викликає подразнення і навіть молочницю

Змащувач, виготовлений офіційним брендом та придбаний в аптеці чи спеціалізованому магазині, пройшов кілька тестів та визнаний безпечним для використання. Подразнення може виникати через індивідуальну непереносимість певних компонентів. Щоб цього уникнути можна використовувати гіпоалергенні лубриканти.

Лубриканти не сумісні з презервативами

Водні та силіконові лубриканти комбінуються з усіма видами презервативів. Особливості мають лише олійні змащувачі. Перед придбанням варто ознайомитися з інструкцією використання засобу.

Лубриканти занадто дорогі

Ціна змащувачів залежить від їх складу, бренду, обсягу. Лубриканти на водній основі найдешевші та продаються в будь-якій аптеці. Силіконові гелі коштують дорожче, проте їх вистачає на довше. Олійні засоби мають надто специфічну сферу застосування, щоб перейматися їх вартістю.

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Стати моєю старою – було б найкращою пенсією для будь-якої жінки... Mick Jagger Rolling Stones

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом