-
Поділіться з друзями! 
🔊
Bon Jovi — Have A Nice Day

Особливості зарядки Айфонів: як уникнути погіршення стану акумулятора

Особливості зарядки Айфонів: як уникнути погіршення стану акумулятора
07.02.2024 462
Айфони — витривалі та автономні гаджети, адже витримують день або навіть більше без підзарядки, особливо найновіші моделі. Проте все одно з роками ємність акумулятора зменшується, він зношується. Важливо правильно використовувати та заряджати смартфон, аби подовжити життя батареї та уникнути швидкого розрядження. Крім того, варто знати, як зробити так, аби гаджет ще протримався декілька хвилин або годин на поточному заряді. Про головні лайфхаки ми розповімо далі.Якщо ви мрієте про новий пристрій, то купити Айфон 14 — гарна ідея. Ця модель — одна із найактуальніших зараз, вона високотехнологічна, продуктивна та багатофункціональна. Смартфон здатен працювати в автономному режимі цілий день при помірному навантаженні, а завдяки сучасному процесору швидко обробляє будь-яку інформацію та миттєво реагує на ваші запити.

Як оптимізувати заряджання iPhone?


Існує кілька корисних порад для поліпшення процесу заряджання смартфона:
  1. Повністю вимкніть Айфон або активуйте режим польоту, щоб зменшити споживання енергії.
  2. Зменште яскравість екрана або перейдіть у темний режим, що також допомагає зекономити заряд батареї.
  3. Налаштуйте автоматичне зменшення яскравості, коли рівень заряду різко знижується.
Крім того, важливо пам'ятати, що функція оптимізованої зарядки акумулятора Apple може уповільнити процес заряджання для збереження довговічності батареї. Вимкнення цієї функції може прискорити заряджання, але варто бути обережним, оскільки це впливає на термін служби акумулятора телефона.

Як не допустити зменшення ємності акумулятора iPhone?


Не варто використовувати гаджет при екстремально високому температурному режимі (наприклад, +35 °C і вище). Згідно з рекомендаціями Apple оптимальна температура для користування смартфоном становить від 16 до 22 °C.

Для подовження роботи акумулятора iPhone важливо також:
  1. Використовувати автоматичне налаштування яскравості.
  2. Вмикати Wi-Fi замість стільникових мереж, оскільки він споживає менше енергії батареї під час використання інтернету.
  3. Регулярно оновлювати iOS до останньої версії, яка виправляє помилки та оптимізує систему.


Режим енергоощадження може допомогти зберегти заряд батареї iPhone. Часто система автоматично пропонує увімкнути його при 10–20% заряду. Це дає змогу оптимізувати продуктивність пристрою та зменшити яскравість екрана, а також призупинити оновлення застосунків у фоновому режимі, мінімізувати системні анімації.

Важливість використання «рідного» кабелю та адаптера


Якщо ви прагнете забезпечити довготривалу та ефективну роботу акумулятора, рекомендується утримуватися від застосування зарядних пристроїв від інших гаджетів. Адаптери в таких гаджетах можуть бути низької якості, що з часом, ймовірно, негативно вплине на процес заряджання вашого смартфона. Крім того, усі пристрої, такі як телефон і планшет, вимагають різних режимів заряджання, тому важливо застосовувати оригінальний кабель та адаптер, які призначені для конкретного гаджета.

Чому не рекомендується використовувати зовнішні батареї?


Зарядка від зовнішніх пристроїв часто негативно впливає на стан батареї, спричиняючи нестабільність та нерівномірне подання заряду до телефона. Важливо уникати використання автомобільних зарядних пристроїв, оскільки вони не забезпечують захист від стрибків напруги в мережі автомобіля. Якщо ви все ж плануєте придбати портативний Power Bank, виберіть пристрій із ємністю не менше ніж 6 000 mAh, з індикатором заряду та вбудованою кнопкою вимкнення.

Партнерський матеріал

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Кожного разу, як я вмикаю телевізор, не перестаю дивувать: «Що це таке? Що вони роблять? Навіщо все це?». Телебачення – це справжня помийна яма. Phil Collins Genesis

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом