-
Поділіться з друзями! 
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Чохли на сидіння з алькантари - особливості використання взимку

Чохли на сидіння з алькантари - особливості використання взимку
05.01.2024 310
Плануючи купити накидки на сидіння, багато власників авто віддають перевагу алькантарі - сучасному матеріалу, який своїми характеристиками нагадує замшу. Особливо актуальним є його використання в зимовий час – це створює комфортніші умови перебування в салоні. Тканина не змінює свою форму навіть при тривалому застосуванні, не ковзає. Серед головних переваг: підвищена міцність до впливу ультрафіолету, пошкоджень та швидкого стирання. Для матеріалу характерна водонепроникність, гіпоалергенність. Додатковий плюс використання накидок на сидіння авто з алькантари – можливість створити елегантний та дорогий зовнішній вигляд салону.

Чохли з алькантари: особливості матеріалу, як правильно використовувати


Хороші зносостійкі характеристики, зовнішня привабливість матеріалу можлива завдяки продуманому складу тканини. Перш ніж купити накидки на сидіння, варто звернути увагу, що вони складаються з поліестеру на 68%, що забезпечує ідеальну водо- та повітропроникність, довговічність і на 32% з поліуретану, - це дозволяє отримати стійкість матеріалу до швидкого стирання при активній експлуатації. Популярність тканина набула і завдяки своїй екологічності, безпеці.

Завдяки тонкощі волокон тканина виходить м'якою та легкою, але при цьому міцною. Для скріплення волокон застосовано спеціальну технологію, засновану на використанні струменів води та високого тиску.

Процес виготовлення алькантари складається з кількох етапів:


  • оптимальна повітропроникність, пористість можлива завдяки пробиванню матеріалу тонкими голками – один із перших етапів обробки полотна;
  • завдяки використанню поліестеру для полірування матеріалу, для нього характерні такі властивості, як стійкість до деформації та пошкоджень, міцність, мінімізація впливу вологи та різких температурних змін;
  • на останньому етапі виготовлення матеріал обробляють спеціальним просоченням, це дозволяє зміцнити його, зробити більш м'яким, підготувати до процедури фарбування.

Завдяки ретельно продуманій процедурі виготовлення та використання натуральних волокон алькантару відносять до тканин класу преміум. Це популярний варіант накидок на сидіння автомобіля у Києві та інших великих містах. Використовують їх переважно взимку, але будуть актуальними і влітку. У зимовий період виконують роль додаткового зігріваючого шару, добре зберігають тепло, не ковзають, що особливо зручно. Хоч тканина і здається занадто ніжною, вона добре протистоїть зносу та механічному впливу.

Правильне чищення чохлів


Щоб підтримувати презентабельний вигляд таких чохлів, важливо правильно та своєчасно доглядати накидки на автомобільні сидіння.

Основні нюанси чищення та догляду:

  1. На матеріалі не швидко накопичується пил та бруд, тому часто досить просто почистити поверхню пилососом, провести сухе чищення іншим способом.
  2. Якщо немає великих забруднень, можна протерти поверхню вологою м'якою тканиною, використання парової техніки та вплив високих температур заборонено.
  3. Щорічно (чи частіше за необхідності) прати чохли в пральній машинці або віддавати в хімчистку. Часто використовувати спеціальну хімію не рекомендують.
  4. Якщо прати матеріал самостійно, краще вибрати делікатний режим та прання за температури 30°. Віджим встановлювати не варто.
  5. Звернути увагу, що алькантара чутлива до впливу високих температур.

Плануючи виводити плями з поверхні таких чохлів, зробити це краще протягом 30-60 хвилин після забруднення з огляду на вид засмічення.

Партнерський матеріал 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я не вірю в астрологію. Я вірю в свою харизму! Freddie Mercury Queen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом