-
Поділіться з друзями! 
🔊
The Cardigans — My Favourite Game

Metallica — Hardwired... To Self-Destruct

Metallica — Hardwired... To Self-Destruct
23.11.2016 12687
Фото: metallica.com
18 листопада світ почув новий довгоочікуваний альбом легендарної Metallica під назвою "Hardwired... To Self-Destruct". Попередній повноцінний альбом гурту Death Magnetic вийшов аж у 2008 і фани давно чекали повернення гурту до "основ". Чи вийшло це у Metallica ви дізнаєтесь з цієї добірки.
 

Hardwired

На диво, першим синглом альбому стала пісня, яку гурт записав останньою. Коли робота над платівкою вже доходила кінця, вона ще не існувала. Раптом музиканти вирішили, що відкривати альбом має коротка, лаконічна пісня, яка, до того ж, мала би титульну назву. 18 серпня Ларс Ульріх назвав остаточну дату виходу альбому і того ж дня трек Hardwired з’явився в радіоефірі, і в інтернеті.
 

Atlas, Rise!

На Хеллоуїн фани Metallica отримали дарунок у вигляді третього сингла "Atlas, Rise!". Відео на пісню виявилося цікавішим за попередні: ми бачимо гурт у власній студії без прикрас. Робочі моменти колективу показують нам запузілого Хетфілда в окулярах, лисіючого Ульріха з бородою, а на обладнанні – напис "Metallica" з помилкою. Просторе, за нашими мірками, приміщення студії уставлене десятками гітар, а стіни завішені банерами фан-клубів гурту з різних країн. Найближче камера проходить біля жовто-блакитних кольорів українського банера з Тризубом на ньому. 

 

Now That We're Dead

Вихід альбому супроводжувався низкою заходів від виконавців. 17 листопада в одному з магазинів звукозапису на Оксфорд-стріт гурт влаштував для фанів зустріч, автограф-сесію та розіграш призів. Це був перший подібний захід від Metallica у Лондоні. 18 листопада, в день виходу платівки, в одному з молодіжних центрів міста відбувся міні-концерт колективу. Незабаром гурт вирушає в турне, яке триватиме до квітня наступного року.
 
 

Moth Into Flame

Всі три сингла, що увійшли до альбому, потрапили до рок-чарту Billboard-25. А найвище у цьому рейтингу здійнявся другий сингл – Moth Into Flame. Він вийшов 26 вересня, з’явившись у радіоефірі, а за кілька годин було опубліковано і відео. Наступного ж дня гурт виконав пісню вживу на концерті в Нью-Йорку. Журнал Metal Hammer писав про трек: "він більш продуманий, ніж перший, Hardwired і він переконливо демонструє, непохитну силу м’язів гурту".
 
 

Dream No More

Альбом є безкомпромісним і щирим, порівняно з попередніми релізами гурту. Відхід від комерційності називають його найпершою перевагою. Втім чимало мотивів, у музиці і текстах, нагадують про вже видані гуртом твори. Газета The National називає функціональною, втім непримітною, композицію Dream No More, оду творінню автора-містика Лавкрафта, прадавньому демону Cthulhu, про якого ми вже чули в альбомі Ride the Lightning.
 
 

Halo On Fire

Як і раніше, гурт є ревним проповідником саме ліцензійних записів. Ще у квітні на День музичного магазину Metallica делегувала свого посла. А Ларс Ульріх, коментуючи це свято, зазначив, що легальна дистрибуція є рушієм креативності. Презентація альбому супроводжувалася зустріччю гурту з фанами у лондонському магазині HMV. Подібні заходи колектив обіцяє проводити в магазинах інших країн, через які пройде тур на підтримку альбому.
 

 

Confusion

Ім’я Кірка Хеммета вперше за його кар’єру в Metallica не фігуруватиме в числі авторів пісень. На початку листопада він в інтерв’ю журналу Metal Hammer він заявив, що почувається виключеним із творчого процесу. І причиною стали не лідерські амбіції Хетфілда чи Ульріха. Два роки тому Кірк загубив свій смартфон, в якому накопичував ідеї для нового видання. Почуваючи себе за бортом написання матеріалу, він, натомість, виклався на 200% під час запису.
 
 

ManUNkind

Оскільки Хеммет загубив свої нотатки для нового альбому, всі 12 композицій позначено авторством тандема Хетфілд–Ульріх. Виняток становить трек ManUNkind: тут є третій автор – Роберт Трухільйо. Журнал Metal Hammer зазначив: "басист показав особисте, ширше розуміння метал-можливостей гурту. Його вертляві рифи і політичні підтексти – це чистий метал у своїй ідеї, хоча й дещо не сфокусований."
 
 

Here Comes Revenge

Приглушені вибухи легендарної Enter Sandman помітили критики в композиції Here Comes Revenge. Погрозливий грім переплітається з динамічними гітарами щоб нарешті викликати Халка у кожному з нас. "І чому тільки Ларс не грав так раніше", — запитує Metal Hammer. А от соло наприкінці композиції видання критикує, зазначаючи, що не кожній композиції воно потрібне, і тут Металіки було на 30 секунд більше, ніж достатньо.
 
 

Am I Savage?

Вперше мова про нове видання зайшла 2011 року. Тоді Ульріх розповів, що перші віхи проекту вже обговорено з продюсером Ріком Рубіном. Але в березні цього року Хеммет обмовився, що альбом, робота над яким підходить до кінця, спродюсував Грег Фіделман, який міксував Death Magnetic. Наскільки виправданою була відмова від послуг Рубіна, покаже час. А поки що про перші сингли говорить журнал Billboard: Вперше за вісім років один гурт ввійшов у чарт із трьома треками одночасно. Востаннє це було... коли Металліка випустила попередній альбом, уже згаданий Death Magnetic.
 
 

Murder One

Murder One вийшов вогнепальною присвятою у стилі sludge-metal другу Metalliсa, Леммі Кілмістеру, який пішов від нас майже рік тому. Текст пісні сповнений знаками шани до лідера гурту Motörhead, але, на думку критиків, композиції не завадило б трохи більше сивоголової харизми та панкової вибуховості  Кілмістера.
 
 

Spit Out the Bone

Останній трек альбому Spit Out Bone потішив шанувальників класичної Металліки. Журналіст Люк Мортон, прослухавши весь альбом вибухнув: "Оце воно! Де вони ховали це останні півгодини? Високооктанова, турбокислотна, ця композиція – не що інше, як майтерклас від патріархів треша. Якщо на концерті Металіка надумає заграти її, рівень несамовитості публіки неможливо буде передбачити.
 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Життя це мандрівка, а не пункт призначення. Steven Tyler Aerosmith

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом