-
Поділіться з друзями! 
🔊
Manowar — Hail And Kill

Що, якби... "Ой, мамо, люблю Гриця" співали всі ці зірки

"Ой, мамо, люблю Гриця". Просто уявіть, що ми чуємо це у виконанні всіх, хто спав на думку авторам відео!

Ще відео

Потрібна допомога

📱 Слухайте зі смартфона

🎫 Купуйте квитки онлайн

Рок-цитата наступна

Який з моїх недоліків найгірший? Те, що я не можу передбачити майбутнє! Lars Ulrich Metallica