31 травня 1948 року народився ударник Джон Бонем. До створення легендарного гурту “Led Zeppelin” він грав із Плантом у кількох колективах, а з Пейджем і Джонсом перетинався як сесійний музикант. У 2005-му його ім'я очолило перелік найкрутіших ударників усіх часів за версією журналу “Classic Rock”, а ще за два роки — аналогічний список від “Rolling Stone”. Після смерті Бонема його колеги заявили, що без Джона не буде “Led Zeppelin”. Гурт повноцінно возз'єднувався лише один раз — у 2007 році заради концерту пам'яті Ахмета Ертеґюна. За барабанами тоді сидів син Джона — Джейсон Бонем. А 31 травня 1976 року гурт “The Who” встановив досягнення, записане до “Книги рекордів Гіннеса”. Виступаючи на стадіоні “Charlton Athletic”, Піт Таунсенд і компанія досягли звуку силою 126 децибелів. Це досягнення аж через 8 років поб’є гурт “Manowar”, який, до речі, виник саме на концерті “The Who”.