-
Поділіться з друзями! 
🔊
Ранкове шоу [КАМТУГЕЗА] Megawhite — Мій брате
👇 Пишіть ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] 👇

На BRIT Awards вшанували Оззі Осборна

На BRIT Awards вшанували Оззі Осборна
02.03.2026 513
фото: youtube

28 лютого в Манчестері відбулася церемонія нагородження BRIT Awards. Оззі Осборна вшанували нагородою за життєві досягнення. Пісню No More Tears виконали Роббі Вільямс, Адам Вейкман, Роберт Трухільо, Томмі Клюфетос і Закк Вайлд. А Шерон Осборн сказала промову, що тривала близько шести хвилин. Тим часом ми чекаємо й на альбом Black Label Society, в якому буде присвята Оззі. Закк Вайлд розповідав:


"Я б ніколи не написав цю пісню, якби Оззі не помер. Я написав музику, але не додав до неї жодних текстів. Назавтра я вже був там [у Великій Британії], ховав його, і мені довелося знову виступати з Pantera. І якісь переїзди-перельоти без упину. Щойно я повернувся додому, я одразу написав текст".

Альбом «Engines of Demolition» вийде 27 березня.

 

Потрібна допомога

📱 Слухайте зі смартфона

🎫 Купуйте квитки онлайн

Рок-цитата наступна

Я ніколи не любив порпатися в собі. Ні в житті, ні в музиці. Іноді краще забити на все. Просто вийти на сцену та робити РОК! Freddie Mercury Queen