Знайдено касету з голосом Оззі Осборна. Вона пролежала на горищі понад 45 років. Повідомляється, що плівку записано після звільнення Оззі з Black Sabbath. Наклейка на касеті жовта та вицвіла, з орфографічними помилками та трохи потерта, але все ще чітко позначена після понад 45 років: "Ozzie Last Day". Репортерка британського каналу Sky News з редакції культури та розваг була присутня під час першого прослуховування.
Варто зазначити, що це не історія про втрачену майстер-плівку, не історія про нещодавно відкриту музику Осборна. Це геть інше: історія невеликого вікна в ключовий момент його життя та кар'єри. Дивіться сюжет Sky News.
Дайте мені вибір – завершити щось важливе, або просто валятись у ліжку, я оберу ліжко! Лінитись – це зовсім не так погано, як багато-хто думає...
Eric Clapton