-
Поділіться з друзями! 
🔊
Bon Jovi — Bad Medicine

Слухайте "Ой там на горі" у метал-версії

Слухайте
21.05.2024 117
фото: youtube
Гурт POLLAROID презентував сингл "Ой там на горі", за основу якого взято українську народну пісню.Тож тепер вона звучить в жанрі альтернативного року й металлу. Вокалістка бенду Оля розповідає історію:

 

 
“Ми сиділи вдвох на кухні і у мене заграла в голові ця пісня. Заграла новими фарбами. Мене дуже вразила історія однієї дівчини, яка втратила свого коханого під час війни. І тоді я відчула, що хочу вилити весь біль українських жінок через цю пісню. Мені хотілось додати філософії та світла"

 

Гурт POLLAROID було створено незадовго до повномасштабного вторгнення росії. Перший сингл і весь дебютний альбом музиканти створювали під звуки повітряної тривоги, вибухів, за відсутності світла тощо. Та знайшли в собі сили щойно розпочату справу не кидати. Вокалістка Ольга також є авторкою текстів. А от автор всієї музики, Олег — барабанщик гурту (раніше грав у Димній Суміші).
 
 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я завжди намагаюсь насолоджуватись усім, без виключення. І, виявляється, що простіше за все насолоджуватись роком! Roger Glover Deep Purple

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом