-
Поділіться з друзями! 
🔊
Руслан Півень Queen — We Are The Champions

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ та "Азов" презентували нове відео "Героям"

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ та
06.05.2024 133
фото: youtube
Нова відеоробота "Героям" гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ створена за сприяння 12-ої бригади "Азов" з ексклюзивних кадрів, які зняті безпосередньо бійцями на полігонах, із поля бою під час боїв за Азовсталь.
 
Десятиріччя підрозділу — це день, щоб згадати бойовий шлях підрозділу, згадати всіх азовців, які віддали своє життя за українську націю, а також згадати і підтримати тих, хто досі в російському полоні. Цитуємо Сергія Танчинця:
 
"Героям – це пісня для людей, які вірять в свою країну та не йдуть на компроміси в питаннях незалежності та цілісності суверенітету своєї Держави. Пісня присвячується всім людям, яким не байдуже майбутнє своєї Країни, яким не байдуже розуміння незалежності. Говоріть про свою підтримку вголос! Ми не вправі мовчати про бійців та полонених, адже їхня доля залежить і від нас з вами".
 
Також БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ створили спільний благодійний мерч з ГО Azov One. Увесь прибуток від продажів йде на закриття збройних потреб бригади «Азов».

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Ви вважаєте, рок можна чимось вбити? Якщо всі ці Інтернети, Плейстейшени та соплива індустрія музики для 8-ми річних недорослів цього досі не зробила – то рок вже буде жити вічно! Pete Agnew Nazareth

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом