-
Поділіться з друзями! 
🔊
Deep Purple — Woman From Tokyo

Нова музика від Девіда Гілмора!

Нова музика від Девіда Гілмора!
29.04.2024 141
фото: youtube
Девід Гілмор видав сингл зі свого майбутнього альбому — The Piper's Call. Лонгплей матиме назву Luck and Strange. Повідомляється, що його записували протягом п'яти місяців у Брайтоні та Лондоні. Це перший альбом Девіда з новим матеріалом за 9 років. Співпродюсером став Чарлі Ендрю, найбільш відомий своєю роботою з інді-гуртами. Гілмор зазначає, що Ендрю запропонував йому кинути виклик умовностям його власної музики. 

 

В альбомі записалося чимало інших відомих музикантів, а у головний трек платівки Гілмор також включив елементи джему 2007 року з нині покійним клавішником Pink Floyd Річардом Райтом. Більшість пісень альбому (як і та, що ми слухаємо), написані у співавторстві з дружиною Гілмора, Поллі Самсон. І взагалі це, можна сказати, сімейна робота. В одній з пісень Романі Гілмор грає на арфі та співає, Габріель Гілмор на бек-вокалі, а обкладинка натхненна текстом, написаним Чарлі Гілмором для заключної пісні Scattered. Luck and Strange вийде 6 вересня. 


📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Немає нічого гіршого, ніж перебувати з людьми, які думають однаково, говорять однаково та спрямовані в один бік. Це схоже на затхле повітря. Alex Van Halen Van Halen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом