-
Поділіться з друзями! 
🔊
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Angel повертаються з відео про кохання ангела й диявола

Angel повертаються з відео про кохання ангела й диявола
22.03.2024 111
фото: youtube
Гурт Angel поділився кліпом до пісні з альбому Once Upon A Time. Нагадаємо, Angel – це Френк ДіМіно, гітаристи Панкі Медоуз та Денні Ферроу, клавішник Чарлі Калва, барабанщик Біллі Орріко та басист Томмі Карадонну. Їхня історія триває з сімдесятих. Медоуз коментує:
 
"Одного разу ангел і диявол закохалися! Це історія-застереження, давня історія. Вона біблійна, і вона не закінчилася добре! Неймовірно  темно! Візуально приголомшливо! У ній є все, що робить історію дивовижною! Кохання, сексуальна жага, бажання, зрада, вбивство".

 

Також нагадаємо, що гурт Angel якось відкрив у нічному клубі ніхто інший, як Джин Сіммонс із KISS. У 1975 році глем-рокери підписали контракт із домашнім лейблом KISS, Casablanca Records, зрештою випустивши шість альбомів (п’ять студійних, один концертний) безперервно між 1975-80 роками. 

 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Порівняно з реперами, які стають мільйонерами за 15 хвилин, ми просто біднота. Але в тому й справа, що ми ніколи не були в музиці заради грошей. Наша мотивація – тільки музика! Joe Elliott Def Leppard

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом