-
Поділіться з друзями! 
🔊
Kiss — I Was Made For Lovin' You

GODSMACK видали емоційне відео до балади Truth

GODSMACK видали емоційне відео до балади Truth
04.03.2024 181
Пісня увійшла до торішнього альбому Lighting Up The Sky. Напевне ж, фани гурту оцінили цей потужний трек, але із кліпом його точно полюбить значне ширше коло людей.

 

Раніше Саллі розповідав про цю пісню:  "Якщо хтось щось знає про мене, він знає, що я завжди пишу про події з реального життя, які вплинули на мене, добре чи не дуже. І, на жаль, це була не найкраща подія в моєму житті. За іронією долі, вона сталася, коли я записував останній альбом. Саме тоді мої семирічні стосунки було розірвано. Мене зрадили. Зрадила людина, з якою я планував старіти. Це мене зупинило й зламало на хвилину. Мені довелося згорнути проект. Хлопці це розуміли"

 

Саллі довелося поїхати з міста на пів року (щоб прийти до тями), тоді й склалася ця пісня. Дуже довго він не міг зіграти її колегам по групі, було важко. Та потім все ж зіграв, і вони її записали, а тепер от є відео.

 

Ерна додає: "Часом митці мають оголяти душі й дозволяти собі бути вразливими. Люди мають бачити, що ми такі самі, як і всі, з нами трапляються людські речі, і, зрештою, ми всі знаємо, що прекрасне мистецтво іноді походить з найтемнішої темряви"

 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Наша справа – це постійне навантаження. Важкий рок робити важко! Ritchie Blackmore Deep Purple

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом