-
Поділіться з друзями! 
🔊
Axxis — Tears of the Trees

Мої Бітли

Акція тривала з 05.10.2020 по 30.10.2020В кожного з вас є своя історія, пов’язана з Бітлами. В когось це перший поцілунок чи перший танець, а в когось перший ранок, в який ви не пам’ятали, що було вчора.

Поділіться своєю історією та отримайте ексклюзивну дискографію Бітлз на вінілі — так, на честь 60-річчя ліверпульської четвірки ми віддамо вам найцінніший скарб бітломана!

Зареєструйтеся у формі нижче, напишіть нам доленосну історію появи Бітлз у вашому житті — та отримуйте подарунки! 16 та 23 жовтня о 10:15 чекайте на подарунки від партнера проекту бренду стильного, якісного одягу та взуття GANT, а 30 жовтня у той самий час — головний приз!
Заявки приймалися до 12:00 29.10.2020

Переможці:

Фіналіст 16 жовтня — Вадим Легкоконець з Києва. Він отримує сертифікат на 1500 грн від партнера проекту — бренду стильного, якісного одягу та взуття GANT. Ось його історія:

Безумовно, в мене, як і у кожного завзятого бітломана за життя відбулось безліч подій, пов’язаних з бітлами. Але зараз розповім про саму пам’ятну з них, яка сталася рівно 40 років тому. Платівки Бітлз я купував ще зі шкільних років, але то були поодинокі сингли чи ліцензійні перепечатки країн соціалістичного табору, які коштували не дуже дорого.

Можливість набувати справжні фірмові диски з’явилась лише коли я почав працювати. Наприкінці весни 1980 року у США вийшла збірка "The Beatles Rarities". Вона містила рідкісні варіанти вже відомих пісень та деякі композиції, які на той час зовсім не виходили в Америці. Про це видання я дізнався з передачі "Голосу Америки" в якій протягом цілої години диктор розповідав про кожну з цих пісень і потім її програвав.

Я тоді записав цю передачу на плівку і днями її прослуховував. Звісно, що дуже мріяв придбати таку платівку і у свою тоді ще дуже скромну колекцію. Але швидке надходження іноземних платівок до нас було неможливим. Якщо до СРСР потрапляв диск, який було видано на Заході 4-5 місяцями раніше, то це ще вважалося миттєвою доставкою.
 
Лише в жовтні чи листопаді мені подзвонив товариш і продиктував номер телефону меломана в якого серед інших була і ця платівка. З’ясувалось, що людина живе аж на Південній Борщагівці. Мені довелося їхати до нього після роботи аж трьома видами транспорту.

Придбавши, так довго очікувану річ, я щасливий відбув додому. Але натовпи людей штурмували громадський транспорт і мені довелося пропустити декілька повних вагонів. Я необачливо для платівки взяв звичайний кульок без всякого захисту і дуже хвилювався, що мені її зіпсують у транспорті. Але треба їхати, бо вже пізно та холодно.

Через деякий час, піднявши кульок на груди й притискаючи його до себе, я таки вліз через задні двері вагону і почав просовуватися у самий кінець до вікна. Дивлюсь, а там стоїть дівчисько років 17. Розумію, що налягаю на неї всім своїм тілом та створюю незручності. Винуватим голосом роблю спробу себе реабілітувати:
 
– Вибач, везу дуже дорогу платівку… - промовив їй.
– А що за платівка? - зацікавленим голосом запитала мене вона.
 
Ну, тут мене і понесло. Я гадав відтворити на дівчину враження обізнаного меломана, але вона під час однієї з пауз промовила:
– А вчора мій брат приніс запис останнього альбому Rainbow. Дуже класний!
 
Не буду далі вас навантажувати своїми спогадами. Але, гадаю, що хочете спитати, що ж було далі.
Відповім коротко: зараз, коли я пишу вам цього листа, дівчина ця вже у статусі бабусі в сусідній кімнаті дивиться з нашим онуком мультики.
 
Ось така історія, яка змінила моє життя, і я дуже вдячний своїй половині за те, що навіть у найскрутніші часи вона мене не понукала за купівлю чергових платівок коштом сімейного бюджету.Фіналіст 23 жовтня — Дмитро Лавренюк, Київ. Він отримує сертифікат на 1500 грн від партнера проекту — бренду стильного, якісного одягу та взуття GANT. Ось його історія:
 
Моя історія бере свій початок у 2011 році. Саме цей рік подарував українським бітломанам визначну подію, вперше до нашої країни завітав сам Рінго Старр! Я був зовсім малий, коли до нас приїздив сер Пол Маккартні і я не потрапив тоді на його концерт, про що жалію і досі. І саме тому я просто не міг пропустити таку подію, як концерт Рінго та його All Star Band! 
 
З першого дня, як я почув новину про майбутній концерт Рінго у столиці, я перебував у справжньому екстазі! Я так хотів побачити Рінго, що вирішив випробувати свою удачу і напередодні концерту поїхав у аеропорт! Я не знав яким саме рейсом прилетить Рінго до Києва, тому вирішив просто піти до VIP - терміналу аеропорту. Я знав, що Рінго найбагатший барабанщик у світі і я подумав, що він, скоріше за все прилетить чартерним рейсом. Я знайшов цей термінал і просто сів на бровці в очікуванні літака. Я просидів там більше 6 годин, під час яких слухав улюблені пісні Бітлів на своєму мп3 плеєрі і час від часу ховався від спеки під одним деревом. Весь цей час, я сидів там і все сподівався, що не помилився датою та місцем прибуття літака зіркового барабанщика і я все ж таки його побачу!
Вже десь ближче до вечора я побачив як біля терміналу почали збиратися люди та приїхали декілька журналістів. Все стало на свої місця, коли до аеропорту підійшло декілька людей у футболках з емблемою Бітлз і я зрозумів, що моє очікування було незадарма! 
І ось, так і сталося! Вже через декілька годин, на VIP - термінал аеропорту "Бориспіль" приземлився особистий літак Рінго Старра і я все ж побачив одного з Бітлів! 
 
Я знав, що Рінго не дає автографів, але все ж взяв з собою декілька його фотографій на усякий випадок. Автографа я не отримав, але і до сих пір маю фото, на якому я майорію на фоні самого Рінго!  Цікаво, що цей день перевернув мій світогляд! 
 
Разом з Рінго, у Київ прилетіли його зіркові музиканти (я маю наувазі музикантів його All Star Band — гастрольного гурту з непостійним складом). Я побачив та поспілкувався з такими легендами року як: Едгар Вінтер, Рік Деррінджер і головне я зустрівся з Воллі Палмаром! Я підійшов до Воллі зі словами "Hello, Wally!", на що він відповів мені - "Доброго дня!". Саме так, він відповів мені рідною мовою і як я з'ясував потім - його справжнє ім'я Володимир Паламарчук і він УКРАЇНЕЦЬ! 
 
Ці події невиходили з моєї голови цілих 8 років і ось у 2019 році, я створив проект, який назвав "Famous Americans with Ukrainian Rooots", у якому я вивчаю українське походження зірок світовою рок — сцени! Українців у рок - музиці багато і вони працювали з такими музикантами як: Роллінг Стоунс, Оззі Озборн, Авріл Лавін і багатьма іншими. Саме зараз, я маю за мету - познайомити наше населення з цими унікальними та цікавими фактами з біографії кожного з музикантів!
 
Також, цікаво, що окрім Воллі, ще троє українців за походженням працювали з учасниками легендарних Бітлз! Тоні Левін відзначився своєю грою на бас-гітарі на останньому прижеттєвому альбомі Джона Леннона ‘Double Fantasy’, а Рік Данко (The Band), Ренді Бахман (The Guess Who) у різний період часу виступали з Рінго Старром у складі його All Starr Band! Це і є моя історія. Ось так Бітлз подарували мені любов до рок - музики та надихнули на створення власного, унікального проекту, за що я їм дуже вдячний! Peace & Love.


 

Офіційні правила участі

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Єдина річ, яку я люблю більше за свою дружину – це мої гроші. І я не віддам їх ані дружині, ані її адвокатам! John Bon Jovi Bon Jovi

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом