-
Поділіться з друзями! 
slogan
ще 4 радіостанції
Як слухати радіо онлайн
Зараз в ефірі (що звучало раніше)

Ідеальний дует

Рок-зіркам властиво прагнути співпраці з колегами — хто ж відмовиться зіграти з професіоналом свого рівня. Рок-хіти, створені у дуетах, рятували кар’єри, розпочинали новий етап творчості та й просто ставали класикою. 
 
Про найяскравіші рок-дуети та історії їх виникнення, підкріплені спільною роботою, слухайте в програмі “Ідеальний дует” по буднях о 10:30 та 16:30, а також на нашому сайті.
Поділіться цією програмою з друзями!

Всі випуски

1214

У серпні 2010 року вийшов другий сольний альбом Тарьї Турунен “What Lies Beneath”. На відміну від дебютної платівки, тут співачка вже виступала співавтором пісень та продюсером. На допомогу покликали й інших відомих продюсерів: Тіма Палмера, Коліна Річардсона та Слема Ендрюса, знайомого нам за фільмами «Ангели та демони», «Пірати Карибського моря» та «Гладіатор». Окрім спеціаластів з маркетингу та написання текстів, до запису альбому залучили національний симфонічній оркестр і хор зі Словаччини, а також десять першокласних музикантів, серед яких був і маестро Джо Сатріані. Дуетна робота Сатріані та Турунен “Falling Awake” стала першим синглом з цього альбому.

Показати ще 8

Radio ROKS в мобільному

Рок-цитата наступна

Іноді саме напруженість та негаразди змушують вас досягти кращих результатів. Не сказав би, що це приємно – але факт. Tom Keifer Cinderella

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом