-
Поділіться з друзями! 
🔊
Ранкове шоу [КАМТУГЕЗА] Nicky Rubchenko — National Anthem of Ukraine
👇 Пишіть ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] 👇

Nazareth представили нового вокаліста

17.02.2015   2976
Як ми вже повідомляли, Лінтон Осборн покинув Nazareth через рік після того, як його запросили, так і не зробивши з групою жодного запису. Нового вокаліста звуть Карл Сентенс, який починав свою кар'єру в уельській групі Tredegar і співав, крім іншого, ще в Krokus і Persian Risk. Музиканти Nazareth запросили його в групу після першого ж прослуховування, на якому, за їхніми словами, від вокалу Карла їх просто "здуло в космос". Ось що говорить басист, Піт Егню:
 
"Ми із задоволенням представляємо вам нашого нового вокаліста. Ми довго спостерігали за Карлом здалеку - і нам дуже сподобалося те, що ми побачили. Тому ми попрохали його прийти і заспівати нам пару пісень. Він прийшов і нас просто винесло в космос на середині пісні. Карла взяли на роботу в ту ж хвилину. І ви не уявляєте, ми просто вмираємо від нетерпіння почати репетиції. Але доведеться трохи почекати - у Карла є ще й свої справи."
 
Познайомити нас з новою музикою, записаної за участю Карла Сентенс, обіцяють вже у квітні.

Поділіться цією новиною з друзями!

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Дайте мені вибір – завершити щось важливе, або просто валятись у ліжку, я оберу ліжко! Лінитись – це зовсім не так погано, як багато-хто думає... Eric Clapton

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом