-
Поділіться з друзями! 
🔊
Arctic Monkeys — Do I Wanna Know

Олег Скрипка переспівав народний хіт “Гуцулка Ксеня” для проєкту “ДНК”

Олег Скрипка переспівав народний хіт “Гуцулка Ксеня” для проєкту “ДНК”
22.03.2023 479
Як пишуть про проєкт, його ключова ціль – донести українському слухачеві всю багатовимірність традицій та подати легендарні українські треки у новому звучанні та стилі, не втративши природньої глибини. А ще вкотре нагадати, що музика у великій мірі формує нашу ідентичність, об’єднує та надихає на маленькі і великі перемоги.

 

Сам Скрипка коментує: "Ми вже давно чекали подібної музичної трансформації. Така трагічна подія, як війна, несподівано наблизила нас до наших витоків. І зараз, як ніколи, маємо потребу дарувати нашим старим пісням нове життя. Маємо знати своє коріння, адже без нього неможливий шлях до майбутнього!"

 

Загалом до альбому “ДНК” увійшли 18 давніх творів у виконанні відомих українських артистів. Альбом “ДНК” вже доступний на усіх стрімінгових платформах. Всі отримані кошти будуть надіслані на рахунок благодійної організації UNITED 24. Щодо самого Олега Скрипки, нещодавно він (а ще – Сергій Асафатов та інші) дали 4 концерти для наших воїнів біля Бахмута. 

 

 

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я не проти, щоб мій череп доживав свої дні в ролі попільнички. Але на ньому має бути видряпане моє ім‘я! Dabby Harry Blondie

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом