-
Поділіться з друзями! 
🔊
Ранкове шоу [КАМТУГЕЗА] Def Leppard — Two Steps Behind (acoustic)
👇 Пишіть ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] 👇

CROSSCHAINS перевидав свою пісню "Велич"

09.03.2023   240
Український гурт CROSSCHAINS переосмислив свою пісню "Велич" і видав нову версію і нове відео 24 лютого. Так буває, що важливе пролітає повз. Та ще не запізно. Нагадаємо, потужне відео з орігінальним треком гурт видав влітку минулого року, розповідь про це можна почути, зокрема, у 357-му випуску програми Новий Рок .

 

Тоді гурт коментував так: "ВЕЛИЧ" для нас як гурту на цьому етапі життя означає все. Ми взяли все, про що думали від початку повномасштабного вторгнення, і вклали це в ноти, рифи та вокальні мелодії. Ми зробили все можливе, щоб слухаючи цю пісню, кожен відчув, за що ми боремося як нація. Зруйновані міста, спалені поля, убиті сини і дочки України... І, звісно, останнє, але не менш важливе – перемога. Перемога – наша доля. Українську велич кулею не вб’єш – вона в наших серцях і з кожним ударом стає більшою".
 
"Літня" версія була лютою й важкою – з гроулом і скрімінгом, а навалювали так, шо гай гудів. Оновлена ж геть інша. Доповнена трьома прекрасними скрипками і однією віолончеллю – від чотирьох прекрасних музиканток.

 

 

👇 Зверніть увагу

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

В мене вдома стоїть золота табличка, що ми продали вже 65 мільйонів платівок. Але я не відчуваю задоволення. Я досі почуваюсь як музичний початківець. Eddie Van Halen Van Halen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом