Lamb Of God та Kreator об’єдналися для нового спільного синглу "State Of Unrest"
13.02.2023390
Сингл передує спільному європейському туру.
Lamb Of God пишуть: "Щоб вшанувати пам'ять нашого друга Райлі Гейла, усі кошти від синглу "State of Unrest" підуть некомерційній організації, з якою Райлі тісно спіспрацював, надаючи притулок і ресурси бездомним членам ЛГБТ-спільноти в його рідному місті. Сподіваємось, пісня вам сподобається, і ми вдячні за вашу підтримку".
Тур Lamb Of God і Kreator починається 15 лютого у Мюнхені, а закінчиться наприкінці березня в Лондоні на Wembley Arena.
Навколо тебе завжди будуть крутитись як негативно налаштовані люди, так і позитивні люди. Просто будь собою та роби все, що від тебе залежить. І начхати на думки оточуючих!
Joey DeMaio
Manowar