-
Поділіться з друзями! 
🔊
Gary Moore — Still Got The Blues

Флор Янсен видала сольну пісню Invincible

16.01.2023   99
Флор Янсен видала сольну пісню Invincible (нескорений). Вона написала цю пісню спеціально для Ігор Нескорених.
 
Цитуємо співачку: "Ця пісня займає особливе місце в моєму серці. Я була свідком наслідків ПТСР у близькому оточенні. Я хотіла створити потужний гімн, який принесе надію та силу ти, хто бореться з цим станом. Ця пісня про стійкість, подолання важких часів і про те, як знайти сили почати знову. Посттравматичний стресовий розлад вражає 1 з 13 людей протягом життя. Жінки хворіють на нього вдвічі частіше. Я сподіваюсь, що ця пісня нагадає: навіть у найтемніші часи є можливість перемогти. Ви не самотні, і як би не було важко, є надій на зцілення"
 
Під своїм відео Флор на дає більше інформації про ПТСР. Що він вражає не лише тих, хто воював. Розлад може вражати будь-яку вікову групу, у світі на нього страждає понад 350 мільйонів людей. ПТСР у 3-5 разів збільшує імовірність депресивного розладу. Хворі на ПТСР мають вищий ризик самогубства та виникниння залежності. 
Тим часом, Флор Янсен готує дебютний альбом Paragon, почуємо його вже 24 березня. 

 

👇 Зверніть увагу

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Коли я іду на сцену, то хочу віддати всього себе! Вмерти заради шоу. Неважливо, чи зламана в мене рука, чи я підхопив застуду – я біжу на сцену та даю аудиторії ВСЕ, на що здатний! Freddie Mercury Queen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом