-
Поділіться з друзями! 
slogan
ще 4 радіостанції
Як слухати радіо онлайн

Зараз в ефірі

Гурт HIM днями покинув барабанщик

29.01.2015   2138
Гес Ліпстік (по-справжньому Міка Крістіан Карппінен, але це вже мало хто пам'ятає) опублікував заяву про свій вихід з гурту. У ньому він розповідає про 16-ть років, проведених в гурті і обіцяє пам'ятати про них до кінця своїх днів. Наполягає на тому, що ніякого негативу (скандалів, непорозумінь, ще чогось) між ним і рештою учасників немає - просто пора йому, як музиканту, зробити наступний крок.
 
"На фінальному етапі нашого останнього туру я помітив, що моє серце більше не лежить до цього на 100%. Я завжди був хлопцем, який грає кожну ноту від серця, і я дуже гостро відчуваю музику в процесі гри. Якщо моє серце підказує, що прийшов час йти, я змушений прислухатися, інакше це буде погано для мене, для решти гурту і для вас, наших чудових фанів. Вийшло б, що я граю з-під палиці, а я так не можу ні виступати, ні творити."
 
Ну і далі там просто мільйон "дякую" всім по черзі і надія співпрацювати в його майбутніх музичних починаннях.

Поділіться цією новиною з друзями!

Зараз в ефірі

Раніше звучали

ще раніше

Radio ROKS в мобільному

Рок-цитата наступна

Коли я іду на сцену, то хочу віддати всього себе! Вмерти заради шоу. Неважливо, чи зламана в мене рука, чи я підхопив застуду – я біжу на сцену та даю аудиторії ВСЕ, на що здатний! Freddie Mercury Queen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом