-
Поділіться з друзями! 
🔊
Ранкове шоу [КАМТУГЕЗА] Ozzy Osbourne — I Just Want You
👇 Пишіть ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] 👇

Сурдоперекладач "заспівав" пісню з Чедом Крюгером по-своєму

11.07.2021   559
Фото: youtube
Гурт Big Wreck оприлюднив лірик-відео до пісні Middle Of Nowhere, записаної з Чедом Крюгером. Для того, щоб передати текст мовою жестів, музиканти запросили фахівця Брендона Айзекса. Коли відео оприлюднили, знавці ASL (American Sign Language) написали у соціальних мережах, про що насправді говорить Брендон. Хлопець виявився пристрасним фаном Nickelback — і скористався можливістю, щоб виступити на захист гурту. Ось що він говорив мовою жестів замість тексту пісні:
 
Дозвольте зрозуміти. Чому ви ненавидите Nickelback? За що? Що ви про них знаєте? Чи в курсі ви, чого їм вартував успіх? Хіба їхні альбоми не розійшлися мільйонними накладами по всьому світу? Вони хороші хлопці, вони солдати, вони скаути, що підкорять світ! Вони вміють робити прекрасну музику. Станьмо щасливими й будемо жити в щасті! Я в порядку. Сподіваюсь, ви також в порядку. Дякую, бувайте.
 
Чед Крюгер і фронтмен Big Wreck — давні друзі. Сподіваємось, вони оцінять "диверсію" Брендона ;)

Його шоу ви можете побачити на 1 хвилині 20 секунд.До речі, сурдоперекладач - рідкісна професія. Але пошук будь-якої роботи можливий на сайті jooble.

Партнерский матеріал

Поділіться цією новиною з друзями!

Раніше звучали

ще раніше

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Говорити про рок – це все одно, що танцювати про архітектуру. Рок треба слухати! Frank Zappa

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом