-
Поділіться з друзями! 
🔊
R.E.M. — Losing My Religion

Дивіться прем'єру кліпу від Sinoptik

01.04.2021   3255
Фото: youtube
Sinoptik видали кліп про справжніх супергероїв, який зняли у Коростишівській спеціальній школі-інтернаті. Цитуємо гурт:
 
Свобода вибору є дар, даний далеко не всім. Дехто розпочинає свій життєвий шлях без нього. Деякі люди з народження мають свої певні особливості і змалку їх супроводжують труднощі, від самого початку.  
 

Ці діти завжди одинокі воїни у своїх битвах, які незрівнянно складніші та масштабніші за дрібні щоденні проблеми більшості людей. Кожна така дитина є справжнім супер-героєм, оскільки щодня приймає боротьбу і перемагає. Їхнє майбутнє залежить від вибору, який ми здійснюємо по відношенню до них. Майбутнє  цього світу залежить від нашого ставлення до цих дітей.
 

Ця пісня про вибір, адже інколи ми навіть не усвідомлюємо, що маємо можливість обирати. Часто вибір здійснюється нами надто легковажно, після чого шлях досягнення мети буде покинутий на першій же перешкоді. 
 
Щоразу, здійснюючи вибір або сходячи з дистанції, згадуй людей, які не мали можливості обрати, але досі залишаються на своєму шляху.
 
Sinoptik дякують усім дітям, команді кураторів та директору закладу Макарчуку Віталію Івановичу.  
 

Поділіться цією новиною з друзями!

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Єдина річ у світі, яка мені ніколи не набридне – це гітара. Якщо б я міг, то скупив би їх всі на планеті, і мені було б замало. Tom Keifer Cinderella

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом