-
Поділіться з друзями! 
🔊
Ілля Ярема Брати Гадюкіни — Рок-н-ролл до рана

Smashing Pumpkins показали відео на пісню Being Beige

23.01.2015   1941
Воно знято на пісню з крайньої пластинки "Monuments to an Elegy" (з цим альбомом ми знайомилися в грудні в рубриці 9:45). Нагадаємо, що партії барабанів для всіх пісень 9-го студійника гурту записав Томмі Лі, а спродюсував його Біллі Корган разом з гітаристом Джефом Шредером. Спілкуючись з журналістами в минулому році, Корган обіцяв випустити дві пластинки поспіль. При цьому вони повинні були відрізнятися, але тепер Біллі передумав:
 
Я думав, що зроблю поп-альбом, а потім дивний альбом для естетів. Але побачивши, як виходить "Monuments ..." і повернувшись до демо-записів для "Day For Night", я відчуваю, що Smashing Pumpkins більше не повинні бути гуртом для естетів.
 
І ще додав, що ці дві роботи, не більше не менше, допоможуть повернути гурт в мейнстрім і прибрати з дороги конкурентів. "Day For Night" вийде до кінця 2015 року.
 

Поділіться цією новиною з друзями!

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

В мене вдома стоїть золота табличка, що ми продали вже 65 мільйонів платівок. Але я не відчуваю задоволення. Я досі почуваюсь як музичний початківець. Eddie Van Halen Van Halen

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом