-
Поділіться з друзями! 
📻
Океан Ельзи — Я так хочу

Вольфганг Ван Хален видав дебютний сингл, присвячений батьку

18.11.2020   1529
Фото: youtube
Вольфганг Ван Хален видав дебютний сингл Distance, присвячений батькові. Над альбомом свого гурту Mammoth WVH музикант працював досить давно, але останнім часом пригальмував роботу, щоб більше часу проводити зі своїм хворим татом. Цитуємо:
 
Поки мій батько боровся, я уявляв собі, яким буде життя без нього і як мені його бракуватиме. Хоча ця пісня дуже особиста, гадаю, тема важкої втрати близька кожному.
 
Вольфганг сам записав усі партії інструментів і вокалу. Трек Distance — це відкритий лист батькові, який Едді встиг послухати і вподобав. Відео складається з архівних кадрів, що показують, яким батьком був Едді Ван Хален, як він виховував малого Вольфі від перших кроків до виступів на сцені. Вольфганг зазначив, що не планував дебютувати саме з цією піснею — він сподівався відзначити вихід першого синглу разом з Едді, але не склалося. У фіналі відео — голосове повідомлення від батька сину. 


Поділіться цією новиною з друзями!

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Я завжди думав, що той, хто робить щось чудернацьке – чудило. Тепер я розумію, що тільки той справжнє чудило, хто обзиває чудилами інших. Paul McCartney

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом