-
Поділіться з друзями! 
slogan
ще 4 радіостанції
Як слухати радіо онлайн
📻
Ілля Ярема AC/DC — Badlands

Українці перемогли в конкурсі інсталяцій ''Art Of Freedom''

23.06.2015   1961
Організатори відомого фестивалю Sziget щороку приваблюють художників аматорів і професіоналів, які бажають взяти участь у створенні атмосфери свята на фестивалі. Заявки приймалися з березня в трьох категоріях. Наші хлопці перемогли в категорії "Декоративні інсталяції".
Проект називається Light My Fire - він складається з дерев'яних фігур відомих людей: Джимі Хендрікса, Альберта Ейнштейна, Майкла Джексона, Чарлі Чапліна, Мерлін Монро та інших. Фігури мають діодну підсвітку, яка працює в темряві і спалахує вдень від простого дотику. А на звороті кожної з фігур - цитати героїв. Автори проекту отримали запрошення виставити їх на фестивалі, який пройде традиційно в середині серпня. Все, що тепер потрібно хлопцям - зібрати гроші для того, щоб виготовити все в стислі терміни. Хлопці шукають спонсорів і партнерів.
 
Сайт Light My Fire на якому можна допомогти проекту: www.lightmyfire.com.ua

Поділіться цією новиною з друзями!

Зараз в ефірі

Раніше звучали

ще раніше

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Коли скаржитесь, що нове покоління – говнюки, подумайте, а може серед цих підлітків є нові Guns’n’Roses або нові Motley Crue... наші батьки теж вважали нас говнюками. Nikki Sixx Mötley Crüe

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом