-
Поділіться з друзями! 
slogan
ще 4 радіостанції
Як слухати радіо онлайн
📻
KOSMOPOLIS — Все що нам треба

Оззі Осборн розповів про свій діагноз

22.01.2020   2053
У Оззі діагностовано хворобу Паркінсона. Такою новиною подружжя Осборнів приголомшило під час візиту до шоу Good Morning America. Останні півтора року для Оззі взагалі були непростими. Тепер він поділився своїми почуттями.
 
Я вийшов з робочого класу — і ненавиджу підводити людей. Ненавиджу не працювати. Коли я бачу, що моя дружина йде на роботу, мої діти йдуть на роботу, всі намагаються мені допомогти, а я не можу зробити свій внесок в сім'ю — це спантеличує. До біса все це! Мені значно краще, ніж було торік. Ось тоді я справді був шокований. 
 
Шерон Осборн додала, що видів цієї хвороби безліч — і що це не є смертним вироком. Та все ж нерви в тілі людини поводяться по-іншому. Якийсь день може бути хорошим, а інший — вкрай тяжким. 
 
Оззі подякував за шалену підтримку, яку йому висловили фани по всьому світу. 
 
Нагадаємо, 21 лютого вийде альбом Ordinary Man, також чекаємо на документальну стрічку Biography: The Nine Lives Of Ozzy, а на сцену Осборн повернеться 27 травня. 

OZZY OSBOURNE - Under The Graveyard 


Поділіться цією новиною з друзями!

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Хіппі прагнули миру та любові. Ми, рокери, хотіли тільки Феррарі, блондинок та фінських ножів. Аж не віриться, що такі люди могли робити таку глибоку музику! Alice Cooper

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом