-
Поділіться з друзями! 
slogan
ще 4 радіостанції
Як слухати радіо онлайн
📻
Radio ROKS — Рок. Тільки рок!

Білл Уейман загадав, як записувалась Paint It, Black

09.07.2019   1133
Днями Білл Уейман в радіошоу Ultimate Classic Rock Nights згадував, як записувалася пісня «Paint It, Black». І додав цікаву деталь! Зі слів Білла, він довго не міг зрозуміти, що його не влаштовує в запису. І від цього просто божеволів:
 
Ми все записали і це звучало фантастично. Але я не міг позбутися сумнівів і продовжував говорити, що мені в певних моментах якось злегка порожньо. Чогось дійсно не вистачало. І я запитав, чи можу дещо спробувати додати. Наприклад, органні педалі.
 
Виявилося, що "додати педалі" не так-то просто. Білл зрозумів, що просто не зможе нічого зробити з цими педалями своїми ногами. Тоді він просто ліг на підлогу і став барабанити по ним кулаками. Коли запис закінчилася виявилося, саме цієї дрібниці не вистачало, щоб сказати "блискуче!". Ще цитата:
 
Якщо ви скажете комусь, що хочете зробити щось подібне, люди подумають, що ви божевільний. Але це працює. Такі маленькі казна-чим. Ось так воно і було. І можливо, не повториться.
 

The Rolling Stones — Paint It, Black


Поділіться цією новиною з друзями!

Зараз в ефірі

Раніше звучали

ще раніше

Слухати зі смартфона

Рок-цитата наступна

Сьогодні всі тільки й говорять про «рок», а він дедалі гіршає. Чому? Бо всі геть забули про «ролл»! Keith Richards Rolling Stones

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом