-
Поділіться з друзями! 
slogan
ще 4 радіостанції
Як слухати радіо онлайн
Зараз в ефірі (що звучало раніше)

Брайан Уелч поджемив із пастором

07.06.2019   1684
Фото: youtube.com
Нещодавно ми розповідали про документальну стрічку Loud Krazy Love про Брайана Уелча, про те, як любов до доньки спонукала басиста Korn навести лад у своєму житті. Так ось, одним з елементів промо-компанії був візит на телешоу Майка Хакабі. Як попередньо обіцяв Брайан Майку, за наступної зустрічі поджемимо. Так і вийшло.
 
Кілька слів про ведучого, Майка Хакабі. Двічі кандидат в Президенти, екс-губернатор штату Арканзас. Баптистський пастор, 63 роки, на басу грає з 12 років. Студентом вів програми про рок-н-рол на місцевому радіо. Ставши пастором, обладнав храм потужною звуковою системою, від парафіян свого захоплення не приховував. Потім започаткував свій маленький телеканал, де запустив ток-шоу. Щодо Брайана, його також хрестили баптисти – у 2005-му. До цього він прийшов, намагаючись позбутися наркозалежності. Про це розповів у книзі "Врятуй мене від самого себе".
 
А поки чекаємо від Korn новий альбом, саме зараз над ним працюють.
 
Korn's Brian "Head" Welch Shreds "Blind" With Governor Huckabee On Bass

Поділіться цією новиною з друзями!

Зараз в ефірі

Раніше звучали

ще раніше

Слухати зі смартфона

Рок-цитата наступна

Від мене чекають, щоб я нашкрябав книгу про своє життя. Але це буде дуже тоненька книжечка. «Оззі Озборн народився 3го грудня в Бермінгемі. Досі живий. Ще співає». Все. Я озираюсь на своє життя і розумію, що й згадати нема чого. Тільки рок!   Ozzy Osbourne

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом