-
Поділіться з друзями! 
slogan
ще 4 радіостанції
Як слухати радіо онлайн
Зараз в ефірі (що звучало раніше)

У Фінляндії пройде метал-фест для дітей

22.05.2019   1659
Фото: commons.wikimedia.org
В рамках цьогорічного фестивалю Tuska Open Air пройде і фестиваль "Маленька Туска". Дійство триватиме лише декілька годин, та все ж батьки, які йдуть на дорослий фестиваль, зможуть закинути малих на лайт-знайомство з атмосферою метал-фесту. 
 
Малеча у віці до 10 років отримає в подарунок метал-аквагрим і купу аксесуарів. Щойно дитячий легіон буде готовий, їх поведуть до сцени, де виступатиме гурт Hevisaurus (або Важкозавр), що грає метал для дітей! Далі на малих чекатиме фото і автограф-сесія з гуртом (куди музиканти прийдуть, не знімаючи костюмів). Ось що каже директор фестивалю:
 
Широта поглядів і щирість метал-сцени справді унікальні, і я переконаний, що день, проведений з метал-монстрами, запам’ятається дітям і вони, можливо, у майбутньому самі стануть металістами.
 
Не ясно лише, що робити підліткам. Дітям – є, дорослим – теж, а з 10 до 18 років хоч вовком вий. Особам до 18 років вхід на територію фестивалю заборонено.
 

Hevisaurus — Räyh!


Поділіться цією новиною з друзями!

Слухати зі смартфона

Рок-цитата наступна

Звідки береться наш драйв на сцені? З ДНК! З 12 річного віку. З 200 рок-концертів, які ми відвідували з дитинства! Ми взяли з них найкраще! Joe Elliott Def Leppard

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом