-
Поділіться з друзями! 
slogan
ще 4 радіостанції
Як слухати радіо онлайн
Зараз в ефірі (що звучало раніше)

Роб Хелфорд розповів про головне завдання музики

05.03.2019   1555
Днями Роб Хелфорд заявив, що головне завдання і сила музики в тому, щоб ламати бар'єри і стіни між людьми. Роб сказав, що це і є те, заради чого все це варто робити:
 
Стіни поділяють людей, вони створюють бар'єр тиші. А музика може пробити його. Це про спілкування. Про можливість говорити один з одним піснями, які ми любимо, шоу, на які ми йдемо.
 
Хелфорд додав, що, коли метал-маніяки збираються разом, трохи випивають і хитаються по парковці в очікуванні концерту, вони, крім музики, кажуть і про багато іншого. Можуть кооперуватися і допомагати один одному і разом переживати важкі часи. Так що метал — це спосіб подолати будь-які проблеми, будь то ненависть, нетерпимість або упередження на будь-якому рівні.
 
Раніше фронтмен Judas Priest пояснював, чому він не підтримує нинішнього Президента США — зі слів Роба, вся діяльність глави держави спрямована на те, щоб роз'єднати громадян своєї країни.
 

Judas Priest — No Surrender з альбому Firepower


Поділіться цією новиною з друзями!

Radio ROKS в мобільному

Рок-цитата наступна

Порівняно з реперами, які стають мільйонерами за 15 хвилин, ми просто біднота. Але в тому й справа, що ми ніколи не були в музиці заради грошей. Наша мотивація – тільки музика! Joe Elliott Def Leppard

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом