-
Поділіться з друзями! 
🔊
Cardigans — Erase & Rewind

Чи посипав когось цукром Джо Елліот?

06.04.2015   1998
У свіжому інтерв'ю Джо Елліот відповів на запитання, чи доводилося йому колись посипати кого-небудь цукром: 
 
"Взагалі-то, ні. Коли пісня вийшла, це був повний провал. У 1987-му, потрапивши на радіо, вона повністю ігнорувалася. Але через рік раптово "вистрілила", стала чи не головним треком альбому і потрапила на вершини чартів. А публіка почала кидати пакети з цукром на сцену. Це було дуже смішно! Нам доводилося просто ухилятися від шрапнелі!"
 
Пізніше Елліот зізнався, що якісь історії з посипанням цукром за лаштунками все ж відбувались. Наприклад, змагання - хто першим обсипле випадкову дівчину, що забігла за сцену. А дівчатам це подобалося - це ж краще, ніж вугіллям наприклад. Але, звичайно, мало хто може згадати, що і як саме відбувалось чверть століття тому.
 
Нагадаємо, що нову платівку Def Leppard обіцяють випустити цього року. За словами Еліота, це буде старий добрий Def Leppard, який трохи "розправив крила".
 

Поділіться цією новиною з друзями!

Раніше звучали

ще раніше
02:13
Без Обмежень feat. Іван Леньо, Сергій Соловій, Олег Собчук, Артур Данієлян
Героям

📱 Слухайте зі смартфона

Рок-цитата наступна

Ви вважаєте, рок можна чимось вбити? Якщо всі ці Інтернети, Плейстейшени та соплива індустрія музики для 8-ми річних недорослів цього досі не зробила – то рок вже буде жити вічно! Pete Agnew Nazareth

Добро робити легко!

Допомагаємо дітям разом